Charytatywny triatlon dla Szymka Kozickiego na wesoło – odważnych nie brakowało [FOTO]

W niedzielne popołudnie, 24.07.2022 na przasnyskim rynku odbył się piknik charytatywny. W ramach pikniku KS Przaśnik Przasnysz zorganizował zabawę sportową „Charytatywny Triatlon dla Szymka”. Zmagania polegały na pokonaniu trzech okrążeń różnymi sposobami: na rowerze (dziecięcym), w siedmiomilowych butach (gumofilcach) i biegiem po wypiciu 0,5 litra wody. Mimo dość trudnej formuły „zawodów” chętnych nie brakowało.

 

– Frekwencja zaskoczyła organizatorów i pod koniec zabawy zabrakło medali dla uczestników, co nie zniechęcało kolejnych zawodników. Po zakończeniu rywalizacji zostały wręczone puchary dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek wśród dorosłych i dzieci – informuje KS Przaśnik Przasnysz.

 

Zwycięzcy triatlonu:

Juniorzy dziewczęta:

 1. Lena Koszarska
 2. Ewa Mucha
 3. Iga Ślubowska

 

Juniorzy chłopcy:

 1. Marcel Majkowski
 2. Bartek Mucha
 3. Karol Pajewski

Seniorzy kobiety:

 1. Mariola Wiktorska – Jednorożec robi co może
 2. Karolina Nerć – Asfaltlove Dziki
 3. Ela Brzostek – KS Przaśnik Przasnysz

Seniorzy mężczyźni:

 1. Kamil Majkowski – Maków Mazowiecki
 2. Wowa Florow – Jednorożec robi co może
 3. Darek Borczak – Jednorożec robi co może

 

– Podczas zabawy udało się zebrać 735 zł, które wspomogą leczenie Szymka. Dodatkowo został wylicytowany rowerek na którym uczestnicy pokonywali jeden z dystansów za 190 zł – podaje klub i zachęca do wzięcia udziału w innych sportowych przedsięwzięciach KS Przaśnik Przasnysz: rywalizacji w „Tour de Strefa” realizowanej w formie zdalnej i na ostatnie zawody z cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej na przasnyskim lotnisku w dniu 04.09.2022 r. Zapisy ruszą niebawem.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments