Charytatywny Piknik Rodzinny w Lesznie już w najbliższą niedzielę

W najbliższą niedzielę, 16 lipca w Parku Podworskim w Lesznie odbędzie się charytatywny Piknik Rodzinny. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie Aleksego Malińskiego.

 

Pomysł zorganizowania pikniku pojawił się przy okazji zbiórki dla Agnieszki Chulczyńskiej.

– Jak tylko zaczęliśmy zbiórkę dla Agi to zaplanowaliśmy na 16 lipca charytatywny piknik rodzinny w Lesznie, w zabytkowym parku, który udostępniła nam pani wójt gminy Przasnysz, Grażyna Wróblewska.  Jednak zbiórka przyspieszała i jasnym było, że do terminu pikniku  zostanie zebrana całą kwota – wyjaśniają wolontariusze Obywatelskiego Konwoju Humanitarnego.

 

– Po rozmowach z Agnieszką Chulczyńską i z jej inicjatywy postanowiliśmy imprezę zamienić w piknik – podziękowanie dla wszystkich wspierających, a zbiórkę podczas pikniku przeznaczyć na leczenie Aleksego Malińskiego. Nawet bowiem podczas swojej zbiórki Aga myślała o pomocy innym i o podziękowaniu wspierającym – dodają.

Charytatywny Piknik Rodzinny w Parku w Lesznie odbędzie się 16 lipca. Rozpocznie się o godzinie 14.00. Na uczestników będzie czekała moc atrakcji: wata, popcorn, kręcony ziemniak, kiermasz ciast, animacje i wiele innych.

– Do zobaczenia w najbliższą niedzielę! Zapraszamy wszystkich, a szczególnie wspierających zbiórkę Agnieszki, ponieważ Aga chce osobiście Wam podziękować za ogromne serce i wsparcie jej zbiórki – dodaje Konwój.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments