Charytatywny Motopiknik dla małej Zuzi walczącej z neuroblastomą

21 maja 2022 w Dzierzążni koło Płońska odbędzie się II Charytatywny Motopiknik Style Płońsk, podczas którego zbierane będą fundusze na leczenie małej Zuzi z Baboszewa. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji.

 

W czasie imprezy nie zabraknie adrenaliny podczas przejazdów autami do driftu, czy też pokazów umiejętnościowych zawodników występujących na co dzień w driftingowych mistrzostwach Polski. Uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć popisy kontrolowanej jazdy na jednym kole, ale także sprawdzić  się samemu w tej dyscyplinie sportu. Poza motoatrakcjami przewidziano również coś dla maluchów: dmuchany plac zabaw, wata cukrowa, popcorn, elektryczne samochodziki czy tez gokarty na pedały.

 

– W tym roku pomagamy kolejnej dziewczynce. Zuzia ma neuroblastomę – nerwiak zarodkowy w IV stadium zaawansowania – posiada liczne przerzuty w całym organizmie. Tego dnia nie bądź obojętny, podaruj uśmiech Zuzi i wrzuć grosz do puszki. Dobro zawsze wraca z podwojoną siłą! Pamiętaj – zapraszają organizatorzy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments