Charytatywny mecz piłki siatkowej. Powiat Przasnyski zbiera na leczenie Jakuba Koziatka, ucznia ZSP w Przasnyszu

Powiat Przasnyski i pracownicy Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu zapraszają 6 grudnia na charytatywny mecz piłki siatkowej.

 

6 grudnia na terenie Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu zmierzą się ze sobą: Drużyna Starosty i Drużyna ZSP.

– Przed nami kolejne sportowe emocje! Już 6 grudnia na terenie Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu zostanie rozegrany szczególny mecz siatkarski połączony z charytatywną zbiórką na rzecz ucznia tej szkoły. Na boisku naprzeciw siebie staną dwie wyjątkowe drużyny – Drużyna Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego zmierzy się z Drużyną kadry ZSP, na której czele stanie dyrekcja placówki – informuje Powiat Przasnyski.

 

Imprezie będzie towarzyszył kiermasz ciast i warsztaty taneczne zumby. Organizatorzy będą zbierać pieniądze na rzecz Jakuba Koziatka, ucznia szkoły, który walczy z nowotworem. Jedyną nadzieją na jego wyleczenie jest terapia, która niestety nie jest refundowana.

– Chcesz dzielić z nami wspaniałe sportowe emocje i pomóc Jakubowi? Nie może Cię tam zabraknąć! Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu przasnyskiego, a w szczególności sympatyków i absolwentów ZSP – zaprasza powiat.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments