Charytatywny koncert dla ukraińskich ratowników medycznych [FOTO]

5 maja w Łomiankach odbył się koncert charytatywny dla Ukraińskich Ratowników Medycznych. Współorganizatorem wydarzenia był Obywatelski Konwój Humanitarny z Przasnysza.

 

Dzięki Obywatelskiemu Konwojowi Humanitarnemu z Przasnysza około 30 mieszkańców Przasnysza i okolic, w tym także przebywających u nas obywateli Ukrainy mogło wybrać się na charytatywny koncert zespołu Afera, który odbył się w klubie Lemon Tree w podwarszawskich Łomiankach. Cały dochód z koncertu zasilił ukraińskich ratowników medycznych, którzy w swoim kraju ratują zdrowie, a często również życie ludności cywilnej i żołnierzy.

W kameralnej klubowej atmosferze rozbrzmiały rockowo-funkowe rytmy. W klubie nie brakowało niebiesko-żółtych puszek, do których można było wrzucać datki. Żywiołowy koncert przeplatany był licytacjami. Wśród gadżetów pojawiły się m.in. batiki z przasnyskiej Pracowni Mamut, plakaty, czy linoryt przekazany przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Przasnyszu.

 

Na scenie po koncercie pojawili się też ukraińscy ratownicy medyczni, którzy podziękowali Polakom za okazywaną pomoc dla ich kraju. Nie zabrakło także ciepłych słów skierowanych do wolontariuszy Humanitarnego Konwoju Obywatelskiego z Przasnysza.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments