Charytatywny Bal Walentynkowy w Ulatowie-Pogorzeli. Zagra Kristars

9 lutego w remizie OSP w Ulatowie-Pogorzeli odbędzie się Charytatywny Bal Walentynkowy. Dochód będzie przeznaczony na rozwój dzieci z gminy Jednorożec.

 

Charytatywny Bal Walentynkowy odbędzie się 9 lutego w remizie OSP w Ulatowie-Pogorzeli. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00. Oprawę muzyczną zapewni znany i lubiany zespół Kristars. Koszt to 300 zł za parę. W cenie biletu, organizatorzy, czyli  Stowarzyszenie Dziecięce Atelier, zapewniają 3 gorące dania i słodki poczęstunek.

Wydarzenie ma charakter charytatywny. Dochód przeznaczony zostanie na rozwój dzieci z gminy Jednorożec.

Stowarzyszenie Dziecięce Atelier jest bardzo młodą, ale od samego początku prężnie działającą organizacją, której głównym celem jest wsparcie wszelkich inicjatyw i wydarzeń kulturalnych dla dzieci oraz lokalnej społeczności gminy Jednorożec.

– Dzięki uprzejmości m.in. księdza proboszcza z parafii św. Floriana w Jednorożcu udało nam się w ostatnim czasie z sukcesem zorganizować Kiermasz Świąteczny, a środki zebrane ze sprzedaży świątecznych ozdób i ciast zostaną przeznaczone na Bal choinkowo – karnawałowy dla dzieci z gminy Jednorożec, który odbędzie się w najbliższym czasie – przekazuje Stowarzyszenie.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
1 miesiąc temu

Cel zaszczytny. Wybór zespołu Kristars w punkt!

Antek
Antek
1 miesiąc temu

Wątpię w powodzenie tej imprezy, szczególnie u tych arabów.