Charytatywne Zawody Strzeleckie dla Michała Kamzelskiego i Łukasza Rumińskiego.

Mł. asp. Artur Długokęcki, dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, zaprasza do udziału w I Charytatywnych Zawodach Strzeleckich. Zebrana kwota zostanie przekazana na leczenie żołnierzy z 2 Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. Początek zawodów 13 kwietnia o godz.10.

Do uczestnictwa w zawodach jest wystarczające stawiennictwo na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Chotumiu koło Ciechanowa i wniesienie opłaty startowej. Zebrana kwota zostanie przekazana na leczenie żołnierzy z 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. Początek zawodów 13 kwietnia o godz.10.

W czasie zawodów będzie można strzelać z różnych jednostek broni, centralnego i bocznego zapłonu, broni krótkiej oraz długiej na maksymalną odległość do 100 metrów. Dzięki Przasnyskiemu Stowarzyszeniu Historii Ożywionej przybliżymy się do czasów I Wojny Światowej. Będzie można także spróbować grochówki przygotowanej charytatywnie przez druhów z OSP w Starej Krępie. Zwieńczeniem zawodów będzie wręczenie medali i pucharów.

Zbiórka będzie prowadzona na rzecz starszego szeregowego Michała Kamzelskiego, który jest żołnierzem 2 Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. Zmaga się z ciężką chorobą, jaką jest stwardnienie zanikowe boczne (SLA) oraz kaprala Łukasza Rumińskiego, który uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Jest również żołnierzem w JW 5699 w Przasnyszu. Obaj żołnierze potrzebują wsparcia w zebraniu środków na rehabilitację i leczenie.

Zorganizowana zbiórka prowadzona jest przy współpracy z Karoliną Burdach, która założyła Komitet Społeczny „POMAGAM”. Zbiórka będzie prowadzona pod numerem: 2018/3259/KS.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments