Było wietrznie i mokro. Szósty etap ZiMNaRa za nami

W sobotę, 11 lutego odbył się szósty etap Zimowego Maratonu na Raty, który jest organizowany przez Klub Sportowy „Przaśnik Przasnysz”. Tym razem zawodnikom towarzyszyła wietrzna i wilgotna aura.

 

– Wietrzna i wilgotna aura nie zachęcała do biegu, jednak wiatr sprzyjał zawodnikom. Ten etap można uznać, jak do tej pory, za najszybszy w tegorocznym ZiMNaRze – relacjonuje KS Przaśnik Przasnysz.

Podobnie, jak we wcześniejszych edycjach wśród najlepszych nie było większych niespodzianek. Na podium stanął Rafał Smoliński (26:30) z KS „Przaśnik Przasnysz” oraz Anna Urbaniak (33:50) ze stowarzyszenia „Jednorożec robi co może”. Udało się im osiągnąć najlepsze czasy  w tegorocznym bieganiu. Na połowie dystansu pierwsze miejsca zajęli Marek (14:34) i Renata (16:39) Majdowscy. Oni także odnotowali najlepsze wyniki.

 

– Po tym etapie już 11 uczestników zakończyło wymagany dystans maratonu oraz 9 uczestników dystans półmaratonu. Dla nich wielki szacunek za systematyczność! Jednak 12 maratończyków i 4 półmaratończyków mogą w następnym etapie zamieszać w generalnej tabeli – informują organizatorzy.

Organizatorzy przypominają, że osoby które chcą zakończyć ZiMNaRa oraz otrzymać dyplom i medal, mogą przebiec konkretne etapy zdalnie i wysłać wyniki na adres klubu. Do zakończenia tegorocznej edycji zawodów postały jeszcze 2 biegi.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments