fot, Czytelnik
Dziś, 17 maja, we wczesnych godzinach porannych na ulicy Szosa Ciechanowska w Przasnyszu, podczas przejazdu przez torowisko, dostawczy bus złamał oś i zablokował drogę.
Jak podają świadkowie zdarzenia auto dostawcze jechało od strony Ciechanowa. Niestety podczas przejazdu przez tory przecinające ulicę Szosa Ciechanowska bus wpadł w wyrwę w wyniku czego złamał przednią prawą oś. O problemie z przasnyskim torowiskiem informowaliśmy już wielokrotnie. Ostatni raz w styczniu bieżącego roku. Czy są jeszcze nadzieje na jego naprawę?
Zdewastowany przejazd kolejowy. Czy są nadzieje na jego szybką naprawę?

