Burmistrz w kolejnej pracy. Tym razem sprawdzi firmy pod kątem BHP

Już w najbliższy czwartek na burmistrza Łukasza Chrostowskiego czeka kolejne wyzwanie i nowa praca. Tym razem dzień spędzi w firmie SKOL BHP. Wszystko oczywiście w celach charytatywnych.

 

Do tej pory burmistrza mogliśmy zauważyć jako wolontariusza Domowego Hospicium Amicus w Przasnyszu i sprzedawcę na stacji paliw Alfa One. Teraz Łukasz Chrostowski sprawdzi firmy z okolicy pod kątem zasad BHP. – Także zajmiemy się tematem szkoleń zawodowych UDT – informuje.

SKOL BHP wylicytowało dzień pracy burmistrza za 3333 zł – środki te trafiły do małego Maksia.

– Daniel Olkowski – właściciel firmy chce także pomóc Annie Gruszce – nauczycielce LO im. KEN. Wystawia na licytację trzy vouchery – każdy o równowartości około tysiąca złotych. Pierwszy przeznaczony jest na kurs obsługi wózków jezdniowych z wysięgnikiem (ładowarka teleskopowa). Voucher zawiera zdobycie uprawnień na wózki specjalizowane czyli np. ładowarki teleskopowe, ale również do obsługi klasycznych wózków widłowych i opłatę jednego podejścia do egzaminu – dodaje burmistrz.

 

Miejsce realizacji: Laskowiec k. Ostrołęki. Koniec licytacji zaplanowano na 28 grudnia na godzinę 20.00. Licytować można pod postem burmistrza na Facebooku.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments