Burmistrz spotkał się z zawodnikami przasnyskiego Klubu Kyokushin Karate

Karatecy z przasnyskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli aż pięć złotych medali na turnieju o puchar Ziemi Kurpiowskiej w Ostrołęce. Gratulacje zawodnikom oraz trenerowi Krzysztofowi Kowalskiemu złożył burmistrz Łukasz Chrostowski.

 

– Jesteśmy dumni, że mamy taką młodzież, która z determinacją rozwija swoje pasje i dąży do celu, tym samym przyczynia się do promowania naszego miasta. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów – mówił burmistrz.

Szczególne podziękowania i uznanie skierował do trenera Krzysztofa Kowalskiego za respektowanie, wyznawanie i propagowanie zasad Karate Kyokushin wśród młodzieży.

 

– Dziękujemy również rodzicom dzieci trenujących w klubie, którzy swoim poświęceniem i cierpliwością nieustannie wspierają swoje pociechy w dążeniu do zamierzonych celów – dodał.

Turniej karate kyokushin o Puchar Ziemi Kurpiowskiej odbył się w niedzielny poranek 21 czerwca w Hali Sportowo – Widowiskowej im. A. Gołasia. Zgłosiło się do niego blisko 200 zawodników, którzy wzięli udział w zmaganiach kata, kumite i walki z cieniem.

W zmaganiach wzięły udział kluby karate z Ostrołęki, Przasnysza, Olsztyna, Broku, Ciechanowa, Warszawy, Białegostoku, Sokółki, Szczytna, Olecka, Augustowa, Piaseczna i Łomży.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments