Burmistrz Przasnysza się zdenerwował. Za wskazanie wandali nagroda!

Ścieżka rowerowo — piesza prowadząca od ul. Leszno do Makowskiej w dość regularnych odstępach czasu ulega działaniom wandali. Tym razem burmistrz, który jest ostoją spokoju, stracił cierpliwość. Dał temu wyraz na swoim profilu, proponując nagrodę za wskazanie sprawców.

 

 – Mamy w mieście oszołoma lub oszołomów, którzy w ramach zabawy gustują w rozbieraniu kostki chodnikowej i wyrzucaniu jej do rzeki! Rzadko się denerwuję, ale brakuje już słów. Od przyszłego roku – pełny monitoring tego miejsca. Koniec – zapowiedział.

Dodajmy, że ścieżka oraz mostek były niedawno remontowane.

– Za informację kto jest takim miejskim bystrzakiem – wręczę nagrodę – dodał Łukasz Chrostowski.

 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SytyDzik
SytyDzik
9 miesięcy temu

Nie tylko tu rozebrali kostkę, dzisiaj jeżdżąc na rowerze na strefie w Sierakowie przy kukurydzy w środkowych częściach zauważyłem, że ktoś z chodników powyjmował sobie też trochę kostki…

Syn Zenka
Syn Zenka
9 miesięcy temu

Do przyszłego roku to tam z 20 metrów bieżących nie będzie tej kostki.Gdzie są piesze partole policji ja się pytam?Młode panienki poprzyjmowane do policji wożą dupy samochodami i na suszarkę łapią jeleni w miejscach gdzie to kompletnie mija się z celem.

stasiek
stasiek
9 miesięcy temu

syn zenka masz racje policja tylko łapie za nieprzeiscie popasch i za picie w miejcu pobluczny a to nic poztym

Jan
Jan
9 miesięcy temu

Zgadzam się na strefie potrzeba częstszych patroli policji, gdyż młodzież urządza sobie tam wyścigi samochodami i na motorach nie zważając na rolkarzy, pieszych i rowerzystow