Burmistrz Łukasz Chrostowski wcielił się w barbera. Odważnych do strzyżenia nie zabrakło

Pracował już na stacji benzynowej, w kebabie, w gospodarstwie przy krowach, teraz został barberem. Burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski strzygł charytatywnie w Ciechanowie.

 

W czwartek, 6 października burmistrz Łukasz Chrostowski udał się do zakładu barberskiego w Ciechanowie, należącego do zwyciężczyni licytacji, pani Joanny Urbanowskiej. Właścicielka zakładu dzień pracy burmistrza wylicytowała za 1250 złotych.

Pierwszym klientem Łukasza Chrostowskiego był prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński, który jak sam przyznał na fotel usiadł z pewnym lękiem.

– Jak widać pan burmistrz sprawdza się na różnych płaszczyznach – stwierdził i dodał, że akcja jest ciekawa i ma bardzo ważne znaczenie.

Burmistrza odwiedzili również inni samorządowcy i politycy: Krzysztof Bieńkowski, Marcin Kierwiński, Konrad Wojnarowski, Jan Maria Jackowski.

„Praca w „Rudej Męskie Klimaty” to była czysta przyjemność! Asia Urbanowska ma mega serducho i umiejętności do tego co robi. Nauczyłem się m.in.: jak prawidłowo trzymać i korzystać z nożyczek fryzjerskich i brzytwy, o olejkach do brody – wiem wszystko, podgrzewacz do ręczników do brody – opanowany do perfekcji, strzyżonko maszynką – odważyłem się tylko na tył głowy (żeby klient nie widział co się dzieje), kołnierze fryzjerskie i fartuchy zakładam i zdejmuję w sekundę, latałem na miotle – jak szalony” – skomentował z kolei w mediach społecznościowych burmistrz Łukasz Chrostowski.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kasia
kasia
1 miesiąc temu

To jest po prostu żenujace, traktują ns jak stado baranów, do samego diabła by poszli byle się pokazać, a moze zaglosujmy na PJJ to im miny zrzedną.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  kasia

A co to jest PJJ?

Czarownica
Czarownica
1 miesiąc temu

Polska Jest Jedną Następnie miłośnicy orgii: Straszne. Brrr. Za wikipedią: ” Ugrupowanie posługuje się hasłem „Bóg, Rodzina, Ojczyzna”. Założenia ideowe partii opierają się na obronie wartości narodowych i konserwatywnych. Partia skupia się na czterech obszarach: rozwiązaniach dla przedsiębiorców, rolnictwie, energetyce i prawach osób niepełnosprawnych. Proponuje m.in. dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców na okres 3 lat oraz uzależnienie wysokości składki zdrowotnej od przychodu. W rolnictwie popiera m.in. rozszerzenie zasad wolnego rynku dla lokalnych producentów żywności, a także promowanie polskiej żywności oraz odpowiednie jej znakowanie. W energetyce postulowane jest zachowanie energetyki opartej na węglu oraz na źródłach geotermalnych. Partia chce także zwiększenia zasiłku… Czytaj więcej »

Prawdziwa
Prawdziwa
1 miesiąc temu
Reply to  Czarownica

Ukradłeś mi nick POTWORZE😡Będziesz się smażyć w piekle🤬

Prawdziwa
Prawdziwa
1 miesiąc temu
Reply to  Czarownica

Skradłeś mi nick Łobuzie🤬Gorzko tego pożałujesz🥶

Ilu ma partnerów?
Ilu ma partnerów?
1 miesiąc temu

TYMCZASEM, w naszej przestrzeni publicznej ZAWISŁY MONIDŁA 🙂 🙂 🙂
Czyżby nasz JEDYNY zmienił orientację ??? Jaki niespożyty!!! Na każdym z innym 🙂WOW !

Kamil
Kamil
1 miesiąc temu

Głodnemu chleb na myśli.

Wow
Wow
1 miesiąc temu
Reply to  Kamil

Głodny jesteś? Idź do „Jedynego”, nakarmi Cię

Wsiowy
Wsiowy
1 miesiąc temu
Reply to  Wow

Romanowski dziś serwował śniadanie 100 gram musu owocowego. Ale się objadłem.

Wow
Wow
1 miesiąc temu
Reply to  Kamil

Głodny jesteś? Idź do „Jedynego”, on Cię nakarmi 😃

Obiektywny
Obiektywny
1 miesiąc temu

Może lepiej zatrudnił by się w jednostce wojskowej tam nie potrzeba być fryzjerem tylko podstrzygaczem do owiec. Bo tak traktuje się tam mężczyzn. Rozumiem że starym już nic nie rośnie, ale to nie znaczy że wszystkim.

ZMOWA
ZMOWA
1 miesiąc temu

Przyglądam się tym działaniom i wniosek nasuwa się jeden. Wszyscy ci „kandydaci” są ze sobą w zmowie. Ty wyborco będziesz idiotą, jeśli na któregokolwiek z nich oddasz głos.

kasia
kasia
1 miesiąc temu
Reply to  ZMOWA

Dlatego dajmy szansę PJJ ja rozumiem, że nie wszyscy sie na to piszą, ale posluchajmy,może kogos zachęci do glosowania

To nieuczciwe
To nieuczciwe
1 miesiąc temu

„Kto z kim przestaje, takim się staje”. Obsługiwanie tylu kandydujących z tak różnych ugrupowań świadczy o rozchwianiu emocjonalno politycznym lub o czystej kalkulacji „ja tobie, ty mnie”. Nie jest to uczciwe.

Cwaniactwo i układy
Cwaniactwo i układy
1 miesiąc temu

To nie byli „odważni”, tylko banda cwaniaków układających się do przyszłych koalicji