Burmistrz Chorzel odwiedziła uchodźców z Ukrainy

Burmistrz Beata Szczepankowska wraz ze współpracownikami odwiedziła uchodźców z Ukrainy i gospodarzy obiektów, w których zostali przyjęci.

 

Burmistrz Beata Szczepankowska wraz ze współpracownikami spotkała się z gośćmi z Ukrainy. Wizyty miały na celu przekazanie najważniejszych informacji, zapewnienie o pomocy i poznanie najpilniejszych potrzeb, zarówno gości z Ukrainy, jak też osób ich goszczących.

Burmistrz odwiedziła trzy lokalizacje, w których na dany moment przebywa około 50 kobiet i dzieci.

– Udzielono wszelkich informacji o możliwości pomocy w obszarach prawnych, edukacyjnych, zdrowotnych, psychologicznych, komunikacyjnych, zebrano informacje o najbardziej pilnych potrzebach, przekazano możliwości dalszej pomocy i przystąpiono do ich realizacji. Zarówno w zakresie pomocy gospodarzom, czyli mieszkańcom naszej gminy, jak też gościom z Ukrainy – informuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
8 miesięcy temu

A gdzie są maseczki!!! Gdzie jest koronawirus!!!!

Robcio
Robcio
8 miesięcy temu
Reply to  Gość

oj tam. to zde 2.5 roku nas terroryzowano koronką to teraz nie ważne. tak samo nie istotnie jak paliwko po 8zł… media nie wygodnych pytań nie zadają.

Jacek
Jacek
8 miesięcy temu

Twarze zamazane ze względu na prywatnosc tych osób, więc po co zdjęcie? Dajcie tym ludziom spokój i przestańcie się lansować na cudzej krzywdzie, wielcy filantropi. Zobaczymy za dwa miesiące jak będziecie się i nich troszczyć

Mieszkaniec
Mieszkaniec
8 miesięcy temu
Reply to  Jacek

Lansowanie się na krzywdzie tych ludzi tylko po to żeby błysnąć jakim to się jest dobrym jest bardzo słabe. Zamazane twarze świadczą o tym że ci biedni ludzie wcale nie chcieli zdjęć ale cóż ktoś musiał za wszelką cenę mieć fote. Słabe bardzo słabe. Pomaga się z dobroci serca a nie na pokaz

Obywatel
Obywatel
8 miesięcy temu

Nasz kraj tego nie pociągnie, ale to już za późno.

Piotr
Piotr
8 miesięcy temu

Pani burmistrz dobra do zrobienia zdjęcia. I tu jej pomoc się kończy. Dalej niech sobie radzą jak chcą, ale najważniejsze że fotka jest i pójdzie w eter wieść że burmistrz taka dobra jak ona nie pomaga.

Zoska
Zoska
8 miesięcy temu

Pamiętam akcję dezynfekcji przystanków i placów zabaw. Jednorazowa akcja, forki i to by było na tyle. Niech już idzie Bona na emeryturę. I plastusia maskotkę zabierze.

Jaca
Jaca
8 miesięcy temu
Reply to  Zoska

Też pamiętam, pokazówka na całego. To chyba nawet ten pan przeprowadzał co teraz na zdjęciu jest.

michał
michał
8 miesięcy temu

To nie jest czas na lans! No, ale za rok wybory!

Jaca
Jaca
8 miesięcy temu
Reply to  michał

Wyborcy z pewnością podziękują