Burmistrz Beata Szczepankowska z absolutorium

11 czerwca Rada Miejska w Chorzelach udzieliła jednogłośnego absolutorium za rok 2020 dla burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej. Burmistrz uzyskała również od radnych  wotum zaufania.

 

– To wyraźne potwierdzenie poparcia radnych oraz mieszkańców dla skutecznie i racjonalnie realizowanej od lat przez burmistrz wraz z radnymi i całą administracją polityki zrównoważonego rozwoju Miasta i Gminy Chorzele, jak też dbałości o finanse Gminy – informuje urząd.

– Rok 2020 był dla większości polskich samorządów bardzo trudny. Gminie Chorzele udało się go jednak przejść suchą stopą i kontynuować sprawną realizację wszystkich zadań na rzecz mieszkańców oraz tempo rozwoju. Podziękowania za pracę i współpracę na rzecz mieszkańców kierujemy także dla ówczesnej wiceburmistrz Katarzyny Brzezickiej, skarbnik Ewy Moniki Werder, radnych, kierownictwa Urzędu i wszystkich urzędników oraz szefostwa i pracowników jednostek organizacyjnych Gminy – dodaje samorząd.

 


 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wiola
Wiola
1 rok temu

Miło że radni doceniają dobrą pracę Pani Burmistrz

Paula
Paula
1 rok temu
Reply to  Wiola

I po co się za siostrę podpisujesz?

Graham
Graham
1 rok temu

Tak z ciekawości obejrzałem dziś nagranie z tej sesji. Wstyd, że radna nie zna zasad funkcjonowania samorządu gminnegO, wychodzi na to że glosuje nie rozumiejąc za czym. Średnio uzdolniona małpa wie, że żeby jakaś inwestycje zrobić to trzeba ją ująć w budżecie, ale to nie oznacza, że środki pochodzą z puli własnej gminy. Poza tym Mazowiecki Urząd Wojewódzki to reprezentacja premiera, czyli rządu. Pieniądze rządowe. Rządowy fundusz inwestycji to jak sama nazwa wskazuje to też pieniądze rządowe. Pozdrawiam wyborców ich średnio utalentowanej reprezentantki.

Michał
Michał
1 rok temu
Reply to  Graham

A Ty daleś świadectwo o sobie!