Budynek Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzynowłodze Małej z podjazdem dla niepełnosprawnych

Zakończył się montaż barierek i podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzynowłodze Małej.

 

– Z radością informujemy, że została zakończona długo wyczekiwana, inwestycja budowy podjazdu wraz z montażem barierek dla osób z niepełnosprawnościami do budynku naszej biblioteki. Pragniemy podziękować za wsparcie finansowe tej inwestycji Limes Bank Spółdzielczy oraz Urzędowi Gminy w Krzynowłodze Małej – podaje Gminna Biblioteka Publiczna w Krzynowłodze Małej.

 

Realizacja inwestycji umożliwia dostęp do biblioteki nie tylko osobom borykającym się z niepełnosprawnościami, ale również mamom z małymi dziećmi w wózkach.

– Ogromnie nas to cieszy, ponieważ dołożyliśmy wiele starań, aby ta inwestycja jak najszybciej została zrealizowana – czytamy na profilu GBP.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
1 rok temu

Dobry wójt dba o osoby niepełnosprawne, brawo

Ola
Ola
1 rok temu
Reply to  Ela

Teraz by i doktor Białek dotarł do biblioteki

Dawid
Dawid
1 rok temu

Z jednej strony cieszy, a drugiej zastanawia dlaczego w ogóle budynki użyteczności publicznej wymagają takich modernizacji, przecież to podstawy przystępności dla osób z niepełnosprawnościami. W jakim kraju my żyjemy, że podjazd dla wózków nie jest żelaznym wymogiem?