Budowa ulic św. Kingi i Wyszyńskiego w Przasnyszu zakończona.

Końca dobiegła budowa ulic św. Kingi i kard. S. Wyszyńskiego w Przasnyszu.

W ramach inwestycji wykonano nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego, zjazdy do posesji oraz urządzono tereny zieleni.

Inwestycja została sfinansowana z środków własnych Miasta Przasnysz.

guest
1 Komentarz