Budowa parkingu przy Joselewicza. Znamy propozycje cenowe wykonawców

W poniedziałek, 23 maja odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym na budowę parkingu przy ul. Berka Joselewicza w Przasnyszu. Do udziału w przetargu zgłosiły się cztery firmy. Komisja przetargowa zajmie się teraz analizą złożonych ofert.

 

Otwarcie ofert nastąpiło w poniedziałek, 23 maja. Miasto na budowę parkingu przy ul. Berka Joselewicza w Przasnyszu wraz z kanalizacją deszczową i oświetleniem ulicznym zabezpieczyło 400 tys. zł. Oferty złożone przez zainteresowane firmy przekroczyły zaplanowany budżet.

Do przetargu zgłosiły się cztery podmioty. Najtańszą propozycję cenową zaoferowało Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „WALDI” z Przasnysza, wyceniając prace na ponad 485 tys. zł.  Ponad 490 tys. zł zaoferowała firma: Usługi Transportowe Handel Artykułami Przemysłowymi Barbara Kucharczyk z Krzynowłogi Małej. Pozostałe oferty były wyższe: 620 tys. zł od firmy z Czarni i ponad 710 tys. zł od firmy z Ciechanowa.

 

Komisja przetargowa zajmie się teraz analizą złożonych ofert.

Samorząd miejski przewidywał wykonanie inwestycji w terminie do końca sierpnia 2022 r. Planowane miejsca parkingowe mają powstać za budynkiem Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu. W sumie na parkingu powstać mają 24 miejsca.

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sidewinder
Sidewinder
1 miesiąc temu

mam nadzieje ze WALDI bedzie mialo robotę .

Antoni z Pruszkowa o ogolonej glowie
Antoni z Pruszkowa o ogolonej glowie
1 miesiąc temu

Jak zrobią ten parking to szacun dla naszej władzy!

kkk
kkk
1 miesiąc temu

ale az tyle kasy za cos takiego