Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Przasnyszu – aż 9 chętnych wykonawców

Centrum ma powstać na działce przy ul. Magnolii, tuż obok Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Miasto opublikowało informację z otwarcia ofert.

 

Miasto na budowę i wyposażenie centrum otrzymało datację z rządowego Funduszu Solidarnościowego w wysokości 3 mln 236 zł oraz 4 mln zł od województwa mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze dla równomiernego rozwoju”.

Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne ma być miejscem, w którym w komfortowych warunkach będą mogły przebywać osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym, bądź znacznym. Wiek nie jest określony. Przasnyskie centrum ma z założenia dysponować 9 miejscami całodobowego pobytu (pokoje jednoosobowe z łazienkami) i 11 miejscami na pobyt dzienny. Co warto zaznaczyć, w Centrum Opiekuńczym nie będzie można przebywać na stałe „dożywotnio”. Inwestycja została pomyślana na zasadach opieki wytchnieniowej.

 

Miasto opublikowało już informację z otwarcia ofert. Do przetargu zgłosiło się aż 9 chętnych wykonawców. Najniższa zaproponowana przez nich kwota to ok. 7 mln 664 tys. zł, zaś najwyższa opiewa na ponad 16 mln zł.

Miasto na budowę Centrum zaplanowało kwotę 7 mln zł.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Korsarz
Korsarz
14 dni temu

A może by tak napisać jakie firmy i za ile?

miki
miki
14 dni temu

przasnysz.biuletyn.net/?bip=2&cid=1012&id=10187