Budowa boiska wielofunkcyjnego w Krasnem dobiega końca

Przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem nadal trwają prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego. Obecnie kładziona jest nawierzchnia.

 

Przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem powstaje nowe wielofunkcyjne boisko. Prace zbliżają się ku końcowi.

– Już za chwileczkę, już za momencik, boisko przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem będzie mogło gościć sportowców płci obojga. Trwają ostatnie prace nad przygotowaniem trwałej, pięknej i efektownej nawierzchni zarówno na boisku do piłki nożnej, jak i do koszykówki – informuje szkoła.

– Nowy obiekt pozwoli na podniesienie jakości i bezpieczeństwa w realizacji zadań szkoły i przedszkola, nauczania wychowania fizycznego, promocji zdrowia, popularyzacja aktywnego stylu życia, stworzenie warunków do uprawiania gier zespołowych, a także na poszerzenie oferty sportowo-rekreacyjnej dla dzieci i młodzieży z Krasnego. Co także ważne, inwestycja znacząco wpłynie na atrakcyjność terenu, zachęcając mieszkańców Krasnego do aktywnego wypoczynku – dodaje placówka.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments