Brutalne pobicie w Przasnyszu. 31-latek trafił do szpitala. Policja poszukuje świadków

Do skandalicznego zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę na ul. Żeromskiego w Przasnyszu. 31-letni mieszkaniec naszego miasta został brutalnie pobity. Mężczyzna trafił do szpitala.

 

– Przasnyscy kryminalni poszukują świadków pobicia 31- letniego mieszkańca Przasnysza do, którego doszło w Przasnyszu, 13 marca 2021 roku, tuż po godzinie 21.00 w rejonie ul. Żeromskiego. W sposób szczególny poszukujemy naocznego świadka, którym jest młoda dziewczyna w wieku około 14 lat, z jasnymi włosami i wzroście około 160 cm – informuje KPP Przasnysz.

 

Jak udało się ustalić przasnyskim kryminalnym, 31 – letni mężczyzna chwilę wcześniej rozmawiał z młodą dziewczyną w wieku około 14 lat, o jasnych włosach i noszącą okulary korekcyjne. Może ona posiadać wiedzę na temat przebiegu całego zajścia.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich świadków zdarzenia, a w sposób szczególny do młodej mieszkanki Przasnysza o pilny kontakt z jednostką Policji dzwoniąc na nr 477048200.

Zwracamy się również z prośbą do mieszkańców ul. Żeromskiego, Broniewskiego i okolicznych ulic o przejrzenie zapisów z kamer monitoringów domowych lub samochodowych. W przypadku ujawnienia jakichkolwiek okoliczności, które mogą pomóc w odnalezieniu sprawcy pobicia 31 – latka, prosimy o kontakt z Policją.


 

 


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
25 dni temu

Artur walczy w Warszawie o życie i zdrowie! Jeżeli ktoś widział sprawcę niech zgłosi to anonimowo. Miejsce tego zwyrodnialca jest za kratami.

Marta
Marta
25 dni temu

Jak to możliwe, że nikt nic nie wie?
Kamery, sąsiedzi nikt nie słyszał?