Brutalne pobicie w Przasnyszu. 31-latek trafił do szpitala. Policja poszukuje świadków

Do skandalicznego zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę na ul. Żeromskiego w Przasnyszu. 31-letni mieszkaniec naszego miasta został brutalnie pobity. Mężczyzna trafił do szpitala.

 

– Przasnyscy kryminalni poszukują świadków pobicia 31- letniego mieszkańca Przasnysza do, którego doszło w Przasnyszu, 13 marca 2021 roku, tuż po godzinie 21.00 w rejonie ul. Żeromskiego. W sposób szczególny poszukujemy naocznego świadka, którym jest młoda dziewczyna w wieku około 14 lat, z jasnymi włosami i wzroście około 160 cm – informuje KPP Przasnysz.

 

Jak udało się ustalić przasnyskim kryminalnym, 31 – letni mężczyzna chwilę wcześniej rozmawiał z młodą dziewczyną w wieku około 14 lat, o jasnych włosach i noszącą okulary korekcyjne. Może ona posiadać wiedzę na temat przebiegu całego zajścia.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich świadków zdarzenia, a w sposób szczególny do młodej mieszkanki Przasnysza o pilny kontakt z jednostką Policji dzwoniąc na nr 477048200.

Zwracamy się również z prośbą do mieszkańców ul. Żeromskiego, Broniewskiego i okolicznych ulic o przejrzenie zapisów z kamer monitoringów domowych lub samochodowych. W przypadku ujawnienia jakichkolwiek okoliczności, które mogą pomóc w odnalezieniu sprawcy pobicia 31 – latka, prosimy o kontakt z Policją.


 

 


 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
1 rok temu

Artur walczy w Warszawie o życie i zdrowie! Jeżeli ktoś widział sprawcę niech zgłosi to anonimowo. Miejsce tego zwyrodnialca jest za kratami.

Marta
Marta
1 rok temu

Jak to możliwe, że nikt nic nie wie?
Kamery, sąsiedzi nikt nie słyszał?