Boże Ciało i czerwcowy długi weekend

W dniach 14 – 18 czerwca br. przasnyscy policjanci będą realizowali wzmożone działań prewencyjno-kontrolne na drogach naszego powiatu.

Przasnyska Policja informuje, od środy (14 czerwca) do  niedzieli (18 czerwca) na terenie powiatu policjanci ruchu drogowego będą realizowali wzmożone działania prewencyjno- kontrolne.

Celem działań jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukierunkowane na zminimalizowanie zdarzeń drogowych i przeciwdziałanie agresywnym zachowaniom kierujących na drogach.  Funkcjonariusze będą egzekwowali od kierujących pojazdami stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości, reagowali na  wykonywanie niebezpiecznych manewrów na drogach  oraz  eliminowali z ruchu nietrzeźwych kierujących. Ponadto będą sprawdzali stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący  mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach. Policjanci apelują o rozwagę i wzajemny szacunek na drodze. Szczególną ostrożność  kierujący powinni zachować w czwartek 15 czerwca  w Dniu Bożego Ciała kiedy to wierni będą uczestniczyć w procesjach przemieszczających się po drogach publicznych.

EN

KPP w Przasnyszu

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments