„B&N ” W SZKOLE PODSTAWOWEJ W JEDNOROŻCU

Tuż przed feriami policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Jednorożcu. Podczas spotkania przypomnieli uczniom  jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Uczestniczący w spotkaniu sponsorzy: firma LNB Cargill Poland w Kiszkowie oraz firma ART.Zieliński w  Krasnosielcu  wręczyli uczniom  kamizelki i opaski odblaskowe oraz kolorowanki.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu oraz z Posterunku Policji w Jednorożcu odwiedzili najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Jednorożcu.  Spotkanie było okazją do przypomnienia dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowego,  szczególnie w okresie zimowym .Dzieci z uwagą słuchały o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych –  na ślizgawce i  podczas jazdy na sankach . Policjanci przypomnieli również jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest  noszenie  elementów odblaskowych.

Podczas spotkania dzieci  wykazały się dużą wiedzą na temat  bezpieczeństwa, chętnie słuchały i odpowiadały na pytania policjantów. Na zakończenie  spotkania przedstawiciele firmy LNB Cargill Poland w Kiszkowie oraz firmy ART.Zieliński w  Krasnosielcu  wręczyli dzieciom  kamizelki i opaski odblaskowe oraz kolorowanki „Super Świetlik”

Autor:

Asp.szt. Ewa Śniadowska

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments