Blisko setka dzieci bawiła się na podsumowaniu działalności Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu

We wtorek, 21 czerwca odbyło się podsumowanie wyników działalności Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. Wręczono nagrody i wyróżnienia.

 

W wydarzeniu udział wzięła blisko setka dzieci z różnych kół zainteresowań. W czasie wręczenia nagród i wyróżnień głos zabrał płk dypl. Bogusław Postek wspominając o ważnej roli istnienia kół zainteresowań i prowadzenia sekcji artystycznych wśród pracowników wojska oraz ich rodzin.

-Tworzenie warunków do rozwijania wiedzy i umiejętności oraz kształtowania zainteresowań w dziedzinie kultury i sztuki poprzez organizowanie i popularyzację kół, sekcji zainteresowań oraz amatorskich zespołów artystycznych jest kluczowym aspektem działalności klubów wojskowych. W ramach rozwoju i działalności amatorskiego ruchu artystycznego w 2. Ośrodku Radioelektronicznym prowadzimy sekcje artystyczne oraz kilka tematycznych kół zainteresowań dla dzieci i młodzieży. Uważam, że wspieranie i promocja twórczości kulturalnej i edukacyjnej żołnierzy, pracowników wojska oraz ich rodzin w celu kształtowania patriotycznych i obywatelskich postaw oraz wzmacnianie pozytywnego wizerunku wojska, jak również promowanie regionu przasnyskiego jest obowiązkowym elementem naszej żołnierskiej działalności – mówił dowódca.

 

Udział w podsumowaniu wziął także burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski. Włodarz wręczył wyróżnienia wszystkim dzieciom z klubu przasnyskiej jednostki wojskowej, które zaprezentowały swoje taneczne umiejętności podczas Dni Przasnysza.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
3 dni temu

Brawa dla Pani Małgorzaty.