Błażej Kaszuba nie poprowadzi chorzelskich seniorów w nowy sezonie. KS Orzyc Chorzele poszukuje trenera

Do 21 czerwca swoje kandydatury mogą zgłaszać chętni, którzy chcieliby trenować seniorów KS Orzyc Chorzele w najbliższym sezonie. Zarząd rozwiązał umowę z Błażejem Kaszubą.

 

Kilka dni temu Błażej Kaszuba opuścił Klub Sportowy Orzyc Chorzele. Zarząd zdecydował o rozwiązaniu umowy ze szkoleniowcem. – Dziękujemy za wieloletnie reprezentowanie żółto-czerwonych barw i wszystkie pozytywne momenty! Do zobaczenia na piłkarskim szlaku – przekazał w mediach społecznościowych KS Orzyc Chorzele.

– Żaden z trenerów naszego klubu nie zdecydował się na poprowadzenie seniorów w najbliższym sezonie, co za tym idzie, władze klubu podjęły decyzję o próbie zatrudnienia trenera z zewnątrz – czytamy. Ogłoszono konkurs.

Do sprawy odniósł się Błażej Kaszuba.

– Dzięki wielkie dla zarządu, kibiców, a w szczególności dla zawodników. Za awans i spadek, za wygrane i przegrane, za dobre i złe chwile. Czuję się odpowiedzialny, ale nie winny za bardzo słaby sezon 2023/2024. Nie da się zbudować drużyny bez treningów, bo nie ma z kim trenować (frekwencja 4-6 zawodników na trening) czy wyjazdami na mecz w jedenastu. Najłatwiej zmienić trenera, ale w przypadku tego Klubu to trzeba znaleźć ludzi do grania! Życzę powodzenia, a w szczególności bardzo dużo wytrwałości i cierpliwości mojemu następcy – napisał w odpowiedzi na post KS Orzyc Chorzele.

Wśród wymagań konkursowych znalazło się m.in. posiadanie minimum licencji trenera UEFA C. Kandydaci mogą zgłaszać swoje kandydatury do 21 czerwca 2024 roku do godz. 15.00 pod numerem telefonu 514 424 089.

– Szczegółowe informacje będę udzielane bezpośrednio zainteresowanym kandydatom – informuje Zarząd Klubu KS Orzyc Chorzele.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
23 dni temu

Zaorajcie ten klub bo szkoda tylko pieniędzy