Biegacze z powiatu przasnyskiego na zawodach „Piątka Królowej Bony”

W niedzielę 17 lipca w Różanie (powiat makowski) odbył się bieg „Piątka Królowej Bony”. Nie zabrakło w nim członków drużyny KS Przasnysz Przaśnik i Jednorożec robi co może.

 

Piątkę Królowej Bony organizuje KLS Maków Mazowiecki. Zazwyczaj bieg towarzyszy obchodom Dni Różana. W tym roku odbył się 17 lipca.

– Trasa urozmaicona poprzez liczne podbiegi i zbiegi, a kolorytu jeszcze dodawał dość silny wiatr, który chciał porwać namiot pomiaru czasu, na szczęście czujni biegacze ruszyli na pomoc – informuje KS Przaśnik Przasnysz.

– Z naszego klubu najlepiej z biegaczy spisała się Renata Majdowska wracając z pięknym pucharem za zajęcie drugiego miejsca w kategorii K40. Renata z biegu na bieg poprawia swoje życiówki i jest w wyśmienitej formie. Pozostali biegacze z klubu Przaśnik Przasnysz również dali z siebie 100% mocy ale niestety w klasyfikacji drużynowej nie załapali się na podium a zabrakło tak niewiele, ach te dwie sekundy – czytamy.

 

W biegu w Różanie z klubu KS Przasnysz Przaśnik wystartowali: Renata Majdowska 22:23, Magdalena Tabaka 26:07, Marek Majdowski 20:00, Paweł Zamielski 22:15, Paweł Grzybowski 20:38, Sargis Gevorgyan 22:07, Zdzisław Błażejewski 28:45.

Z klubu Jednorożec robi co może wystartowało 6 zawodników.

– Nasi biegacze wrócili z 5 pucharami i nagrodą pieniężną. Dodatkowo są bardzo zadowoleni ze swoich czasów. Nasza ekipa stanęła na III miejscu podium w kat. drużynowej w składzie: Robert, Marek, Ania, Sylwek – podaje stowarzyszenie.

Wyniki „Jednorożców”: Małgorzata Makowska 30:26, Mariola Wiktorska 26:58 I msc. K50, Robert Sadowski 23:51  III m. M50, Marek Frontczak 21:24,  Anna Urbaniak 20:47 III m. open kobiety,  Sylwester Urbaniak 19:04 – II m. M30.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments