Bieg z jajami w Jednorożcu. Ruszyły zapisy

Tego jeszcze w Jednorożcu, a może i w całym regionie nie było. Stowarzyszenie Jednorożec robi co może zaprasza na wspólny trening, którego głównym elementem będzie… jajko.

 

Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, w skład którego wejdzie: numer startowy, jajko, łyżka, kupon na watę cukrową, kupon na popcorn, medal z jajem na mecie. Na koniec zawodnicy wezmą udział w losowaniu… jajek.

– Wśród dzieci rozlosujemy „Kinder Jajka”, a wśród dorosłych jaja kurze. Choć Święta Wielkanocne tuż tuż to zapewne przydadzą się na już – informuje stowarzyszenie.

Bieg w formie zabawy odbędzie się na dwóch dystansach: 400 m – trasa przewidziana dla dzieci i młodzieży do 16 lat i 1 km – dla starszej młodzieży i dorosłych.

 

– Najszybsi, którzy dotrą do mety z całymi jajkami otrzymają statuetki i dyplomy. Ci którzy dotrą do mety później, ale z całym jajkiem otrzymają coś słodkiego, a ci co im się jajka potłuką i tak muszą dokończyć rywalizację, bo wezmą udział wraz ze wszystkimi w losowaniu jaj, a może coś jeszcze się znajdzie – dodaje klub sportowy.

Udział jest bezpłatny, dobrowolny, a jajka zapewnia Jednorożec robi co może.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kasia
kasia
2 miesięcy temu

smutne to, alternatywa dla marszu?