„Bieg tyłem dla Szymka” już w najbliższą niedzielę na przasnyskim stadionie

Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może” oraz Klub Sportowy „Przaśnik Przasnysz” zapraszają mieszkańców powiatu przasnyskiego oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie charytatywnej „Bieg tyłem dla Szymka”.

 

Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia na stadionie miejskim w Przasnyszu w godzinach od 14 do 18 jako część sportowa pikniku rodzinnego organizowanego przez Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz dla Szymonka Kozickiego.

– Zabawa „Bieg tyłem dla Szymka” polega na pokonaniu 1 okrążenia na stadionie biegnąc tyłem. Dla młodszych zawodników dystans będzie skrócony do 100 m. Dystans można pokonać indywidualnie lub w grupach. Czas biegu zostanie zmierzony i ujęty w klasyfikacji generalnej. Próby można poprawiać dowolną ilość razy. Do klasyfikacji końcowej zalicza się najlepszy wynik – informuje KS „Przaśnik Przasnysz”.

 

Każda osoba, która zdecyduje się na udział w zabawie otrzyma od organizatorów pamiątkowy medal oraz specjalną przypinkę, zaś trójka najlepszych zawodników i zawodniczek w grupie starszych i młodszych zostanie wyróżniona symbolicznym pucharem.

– Opłata za udział w zawodach jest dobrowolna. Całość zebranych datków zostanie przekazana na rzecz zbiórki dla Szymona Kozickiego – dodają organizatorzy zawodów.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments