„Bieg o puchar Burmistrza Miasta Przasnysz” już jutro!

Już jutro, 01.09.2019 r., w Przasnyszu odbędzie się „Bieg o puchar Burmistrza Miasta Przasnysz”. Zawody realizowane są w ramach cyklu biegów „Korona Ziemi Przasnyskiej śladami św. Stanisława Kostki”.

Impreza składa się z 3 biegów na dystansach 1 km (dla dzieci), 5 km i 10 km. Każdy zawodnik po ukończeniu biegu otrzyma pamiątkowy medal. Utracone kalorie będzie można uzupełnić posiłkiem regeneracyjnym w postaci pysznej grochówki. Wyniki zawodników będą mierzone za pomocą elektronicznego pomiaru czasu. Najlepsi zawodnicy w 6 kategoriach wiekowych zostaną wyróżnieni pucharami. Na zakończenie odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu połączone z konkursem wiedzy o patronie Miasta Przasnysz – św. Stanisławie Kostce.

Dodatkowo w ramach imprezy dla uczczenia rocznicy wybuchu II Wojny Światowej zostanie rozegrany honorowy „Bieg pamięci 1939” z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach. Zapisy będą prowadzone w biurze zawodów w do wyczerpania pakietów startowych w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ul. Sadowej 5. Biuro będzie czynne od 09.30 w dniu 01.09.2019 r.

Startujemy o 12.30 biegiem na 1km. Biegi na 5 km i 10 km wystartują jednocześnie o 13.00.

Zapraszamy do udziału.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments