Biedronka przy Piłsudskiego słabiej zaopatrzona? Tematem zajęliśmy się na prośbę radnego.

Biedronka przy ulicy Piłsudskiego w Przasnyszu od samego początku funkcjonowania (została otwarta w grudniu 2019 r.) cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców i przyjezdnych. Pandemia niewiele w tej kwestii zmieniła. Do naszej redakcji zwrócił się jeden z miejskich radnych z prośbą o zajęcie się tematem braku dostępności towarów pierwszej potrzeby.

 

Biedronka przy ul. Piłsudskiego jest przestronna, nowocześnie urządzona i czysta w przeciwieństwie do jej poprzedniczki przy ul. Miłej. Nowa placówka w Przasnyszu ma salę sprzedaży o powierzchni ok. 912 m. kw. oraz 5 kas, co sprawia, że jest chętnie wybierana również w podczas epidemii.

W tym czasie większość mieszkańców, chcąc ograniczać ryzyko, robi większe zakupy raz na jakiś czas, aby wystarczyły na dłużej. Do tego zresztą namawiają emitowane w sklepie komunikaty. Wielu z nas zaprzestało codziennych zakupów, coraz rzadziej wpadamy po doraźne sprawunki, rezygnując z codziennego kupna dwóch kajzerek i oranżady.

Większe zakupy zaplanował także nasz radny. Aby ograniczyć czas przebywania w sklepie do minimum, sporządził listę potrzebnych artykułów. Do tego celu posłużył się promocyjną gazetką dostępną w internecie, planując kupno szeregu produktów spożywczych. Niestety na miejscu okazało się, że z długiej listy zakupów tylko jeden interesujący go artykuł okazał się dostępny. Chcąc nie chcąc, udał się więc do Biedronki przy ulicy Leszno, gdzie bez większego problemu zaopatrzył się w resztę potrzebnych towarów. Ku jego zdziwieniu spotkał tam nawet jedną z ekspedientek sklepu przy Piłsudskiego, która po skończonej zmianie udała się na zakupy do lepiej zaopatrzonego marketu.

W normalnym czasie nie jest to wielki problem, ale Biedronka przy dworcu jest dość ciasna, co niestety wymusza bliższy kontakt z innymi klientami. Tego większość z nas unika, ponieważ oficjalne dane mówią, że wirus przenosi się drogą kropelkową. Stąd apel radnego o lepszą dostępność artykułów w markecie przy ulicy Piłsudskiego, który, ze względu na dużą powierzchnię, pozwala ograniczać bliskie kontakty.

 

Na jego prośbę zawiadomiliśmy służby prasowe sieci Biedronka, które błyskawicznie podjęły kontakt telefoniczny z naszą redakcją. Po konsultacji z dyrekcją wspomnianego marketu oraz sprawdzeniu dostępności produktów nadszedł mail, który publikujemy w całości.

 

„Misją sieci Biedronka jest dostarczanie naszym klientom towarów najlepszej jakości po codziennie niskich cenach. Placówka przy ul. Piłsudskiego 89 w Przasnyszu oferuje klientom pełny wybór produktów z wielu kategorii, a dostawy do tego sklepu są realizowane na bieżąco. W załączeniu przesyłamy zdjęcia ze sklepu przy ul. Piłsudskiego 89.

Ponieważ bezpieczne i wygodne zakupy naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego też w odpowiedzi na potrzeby klientów i w związku z dużym zainteresowaniem Akcją 24, wydłużającą godziny otwarć naszych sklepów, postanowiliśmy ją kontynuować. Wszystkie sklepy sieci Biedronka w Przasnyszu w tygodniu od 20 kwietnia funkcjonują od 6:00 do 24:00.” – napisała Joanna Bugajska Morawska, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka.

 

M. Jabłońska


 

guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Fajnie. Ale byłbym wdzięczny, gdyby Pan Radny zajął się pozamykanymi urzędami. Bo to trochę grubsza sprawa.
Jak komuś nie pasuje Biedronka, to pójdzie sobie do Stonki czy jakiegoś innego marketu. A jak masz sprawę do Skarbówki to jej w żabce nie załatwisz.

Zenon
Zenon
1 rok temu

Odpocznij bo od poniedziałku znowu idziesz do promocji

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
odpowiada  Zenon

Buaaahhhaaa, ale błysnąłeś żartem. Nie ma co. A jak tam Twoje odróbki w MZGKiM? Drgnęło coś?

andrzej
andrzej
1 rok temu

Opis działań p. radnego przypomina wypisz wymaluj działania opisywane w poprzednim ustroju tyle tylko, że : tam interweniował towarzysz sekretarz a skuteczność działań (interwencji ) sprawdzała IRCHa (Inspekcja Robotniczo Chłopska ).Wcześniej chodziły jeszcze “trójki” ,ale tego już nie pamiętam tylko znam z opowieści. Jeśli taka interwencja kiedyś miała jeszcze jakieś znaczenie (tow.sekretarz mógł próbować wpłynąć na szefa jednostki na zasadzie wiecie rozumiecie) to dzisiaj w dobie prywatnej własności jest to raczej wątpliwe.

Magda
Magda
1 rok temu
odpowiada  andrzej

Komentarz zabawny, ale w tej Biedrze naprawdę występują chwilowe problemy z zaopatrzeniem, a to nie jest dobry czas na włóczenie się po sklepach. Raz nie dostałam mleka.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
odpowiada  Magda

Nie miał być zabawny. Po prostu jeśli jakaś firma mi nie pasuje, to idę do innej. Proste jak budowa cepa.

rob
rob
1 rok temu

No naprawdę ? radnemu nie udały się zakupy i postanowił interweniować nasze miasto ma naprawdę większe problemy a urząd cały czas ma ” koronaferie”

Ja znajoma
Ja znajoma
1 rok temu
odpowiada  rob

Siedź w domu bo się zarazisz koronowirusem a nie po sklepach i urzędach chcesz chodzić

Baofeng
Baofeng
1 rok temu

Chodźcie do Stokrotki tam wszystko jest???

Ja znajoma
Ja znajoma
1 rok temu
odpowiada  Baofeng

Świąta prawda chodzić tam gdzie nie ma ludzi ,w biedronce zawsze dużo ,a najlepiej robić zakupy raz w tygodniu Radni zarabiają dużo więc nie muszą zaopatrzyć się w biedronce

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Problemem tej Biedronki jest nie zaopatrzenie, a brak obowiązkowych RĘKAWICZEK FOLIOWYCH dla klientów. Dzis były wystawione tylko torebki z napisem “rekawiczki”. Jak na domu napiszę “pałac sułtana Brunei”, to automatycznie mój dom w pałac sie nie zmieni. To samo się tyczy tych “pseudorekawiczek”. Wstyd Biedronko, wstyd!

Klient nie tylko Biedronki
Klient nie tylko Biedronki
1 rok temu
odpowiada  Mariusz

Mariusz, Biedronka na pewno się ucieszy kiedy dostanie od Ciebie kontakt do firmy która dostarczy na czas rękawiczki jednorazowe…patrz producenci się nie wyrabiają z dostawami…
PS. Tworząc opinię na jakiś temat proszę o obiektywizm tzn. Sprawdzenie jak jest w tym temacie w innych sklepach? Ja mianowicie sprawdziłem i mogę powiedzieć że w wielu sklepach nie ma nawet torebek z narysowaną rękaeiczką…
Mariusz zamiast narzekać to weź sprawy w swoje ręce będzie więcej pożytku niż z Twojego gadania.

Jednorożanka
Jednorożanka
1 rok temu

Zgryźliwcy. Biedronka to nie mój cyrk, ale radny poruszył temat, który dotyczy wielu przasnyszan. Ujął się za bezpiecznymi zakupami, a leje się hejt 🙁

Wojciech
Wojciech
1 rok temu

To straszne co przeczytałem?Czy, aby ten Radny to nie jest bezradny?

ja czyli ja
ja czyli ja
1 rok temu

Hahaha! Droga Redakcjo! tak piękne półki to chyba były na otwarciu! TYLKO NA OTWARCIU! Tam nie ma ani rąk do pracy, ani nie ma kto tam porządnie rządzić! Niektórzy jak usiedli na stołku, tak nic więcej poza nim nie widzą…