Biblioteka jest kobietą! Warto wraz z nią świętować 8 marca.

93% pracowników merytorycznych bibliotek stanową kobiety! Na 16 400 polskich bibliotekarzy, aż 15 282 to przedstawicielki płci pięknej. Teraz już nie ma wątpliwości, że… biblioteka jest kobietą. Tymczasem nadchodzi 8 marca – ich międzynarodowe święto. Z tej okazji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu zaplanowano specjalne atrakcje skupione podczas Tygodnia Kobiet.

–  3 marca (wtorek) godz.17.00  „Na obcasach” –  spotkanie z Joanną Jax autorką licznych powieściowych serii o tematyce historycznej m.in. „Dziedzictwo von Becków”, „Zanim nadejdzie jutro”, ”Zemsta i przebaczenie” (zapisy są przyjmowane w oddziale dla dorosłych).

–  5 marca (czwartek) godz.17 „Zmiana jest kobietą” –  warsztaty stylizacji i  wizażu przeprowadzone przez Ewę Dymczyk – Filińską– wizażystkę, nauczycielkę kosmetologii  z Zespołu Medycznych Szkół Policealnych (zapisy pod nr tel. 502 087 037)

–  6 marca (piątek) Czytelniczki, które odwiedzą  w tym dniu bibliotekę  i wypożyczą książkę wezmą udział w losowaniu nagrody niespodzianki (losowanie i wyniki będą znane w poniedziałek).

–  7 marca (sobota) wyjazd do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na sztukę „Dulscy. Tragikomedia kołtuńska.”

Serdecznie zapraszamy!

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments