Bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców i osób chcących założyć działalność w EIP w Zdziwóju

Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym zaprasza przedsiębiorców, osoby zamierzające założyć działalność gospodarczą oraz wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji.

 

Konferencja odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 10.00 na sali konferencyjnej w budynku Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości.

– Spotkanie poprowadzą specjaliści z  Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, którzy przedstawią możliwości pozyskania Funduszy Europejskich na rozwój dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Będzie można dowiedzieć się także, na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach Programu Funduszy Europejskich dla Mazowsza na lata 2021- 2027 – informuje EIP.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane są do 20.04.2023 r. – Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i zarezerwowania miejsca pod numerem telefonu 574 299 533 lub drogą mailową: recepcja@inkubatorult.pl – dodają organizatorzy.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dyzma
Dyzma
1 rok temu

Temat szkolenia jak wynająć lokal z dopłatą od właściciela lokalu.