Będzie nowy Park Miejski w Przasnyszu.

Starosta Przasnyski i Burmistrz Miasta Przasnysz podpisali dziś list intencyjny w sprawie utworzenia w ciągu najbliższych lat nowego, dużego Parku Miejskiego w Przasnyszu.

Działka o powierzchni około 7 hektarów, która jest własnością Starostwa Powiatowego w Przasnyszu przy współpracy Miasta Przasnysz stanie się pięknym parkiem.

Park Miejski wraz z terenami rekreacyjnymi dla mieszkańców usytuowany będzie na os. Błonie, gdzie obecnie rozbudowuje się budownictwo jednorodzinne i bloki wielorodzinne.

W ciągu najbliższych lat Przasnysz zatem doczeka się pięknego Parku Miejskiego z ławeczkami, alejkami i oświetleniem.


Źródło UM Przasnysz
guest
2 komentarzy