Będzie konfrontacja u Marszałka w sprawie obwodnicy Chorzel

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Marszałek Adam Struzik zaprosił byłego starostę Zenona Szczepankowskiego i obecnego Krzysztofa Bieńkowskiego do Płocka na konfrontację w sprawie obwodnicy Chorzel. Spotkanie ma odbyć się w piątek, 29 października o godz. 8.30.

 

Szczepankowski od początku kadencji twierdzi, że miał wynegocjowaną umowę na pełne sfinansowanie obwodnicy Chorzel przez samorząd wojewódzki. Warunkiem miało być zbudowania jej w całości i włączenie do drogi krajowej w Rembielinie i w Opaleńcu oraz przekazanie zakończonej inwestycji pod zarząd województwa. Według poprzedniego starosty, obecny zarząd powiatu nie podpisał tej umowy, gdyż nie chciał, aby Chorzele miały obwodnicę. To jest tylko przejaw złej woli napędzanej szkodliwą zazdrością.

 

Obecny starosta twierdzi natomiast, że obwodnica nie ma zapewnionego finansowania na 491 m przed Opaleńcem i dlatego nie będzie jej kończył, bo droga ta była planowana tylko jako dojazdowa do gruntów przemysłowych i tak pozostanie.

Spór samorządowców chce zakończyć marszałek województwa Adam Struzik.

W piątek dowiemy się, która koncepcja zwycięży i czy Chorzele będą miały obwodnicę, czy tylko drogę dojazdową do strefy ekonomicznej.

 

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Jak dzieci…

activ
activ
1 miesiąc temu

Wcale nie jak dzieci. To akurat kwestia bardzo ważna do wyjaśnienia i pomiędzy starostami, jak i dla mieszkańców Chorzel, szczególnie tych mieszkańców Chorzel, którzy tak chętnie głosowali na Bieńkowskiego i prowadzili mu szeroko zakrojoną kampanię wyborczą o cudach jakie nadejdą. To także kwestia ważna dla mieszkańców Przasnysza i tematu naszej obwodnicy ( niedoszłej i nierealnej) i tego kto czym manipuluje. Zatem zostanie wyjaśnione ostatecznie co faktycznie było tyle lat budowane, jaki był plan infrastruktury drogowej zaplanowany, czy była obwodnica, czy tylko dojazdówka, czy było zapewnione finansowanie czy go nie było. Manipulacje, kłamstwa, ktokolwiek z tej dwójki naciąga fakty będzie wiadome.… Czytaj więcej »

Waldek
Waldek
1 miesiąc temu
odpowiada  activ

Zgadzam się. Ciekawe, co wymyśli obecny starosta, aby tylko nie być u Marszałka. Jest on odzwierciedleniem całego Pisu- kłamstwa, manipulatorstwo i wszem obecna propaganda. Zniszczyli wszystko: gospodarkę, wizerunek Polski, a przed wszystkim jedność Polaków. Pasożyty.
A obwodnica jest potrzeba i Chorzelom, i Przasnyszowi. Obecne władze powiatu od dawna były przeciw tym inwestycjom, chyba tak – dla zasady. A Trochimiuka plan obwodnicy przez Przasnysz pamiętacie? To byłby ewenement!!! 🤣🤣🤣

Obywatelka
Obywatelka
1 miesiąc temu
odpowiada  Waldek

Wszystkiemu są przeciwni dla zasady bo tu nie liczy się co będzie dobre, słuszne czy pożyteczne tylko co bardziej wkurzy partię przeciwną bo tak boli przyznanie racji Panu Szczepankowskiemu tylko jak ten człowiek już pracował to Bieńkowski jeszcze nawet nie wiedział co to polityka…… A teraz jak dziecko, któremu zwraca się uwagę im bardziej się mu tłumaczy tym bardziej robi na przekór….. Szczepankowskiemu NIE…… Chrostowskiemu NIE……. Dlaczego……. dla zasady ot i cała filozofia naszego starosty przez małe „s” niestety bo na większe nie zasługuje…… Może Pan Marszałek uzmysłowi Bieńkowskiemu że jego czasy przedszkolne już się skończyły I pora dorosnąć do… Czytaj więcej »

Hubo
Hubo
1 miesiąc temu
odpowiada  Obywatelka

Zgadzam w 100%. Tylko ludzie zakompleksieni, z dużym Ego tak się zachowują jak Bieńkowski. On z przedszkola nigdy nie wyszedł mentalnie. Nie dorasta Szczepankowskiemu do pięt!

Obywatelka
Obywatelka
1 miesiąc temu
odpowiada  Hubo

Toteż wizyta u Marszałka może w końcu uświadomi Bieńkowskiemu, że to nie przedszkole albo szkoła I nie wybory do trójki klasowej bo myślę że tam przewodniczący są lepiej przygotowani do swoich funkcji niż On…..

Waldek
Waldek
1 miesiąc temu
odpowiada  Waldek

I miałem rację, nie dotarł do Marszałka. Stchórzył! Na cóż wie co robi i co mówi, to nie będzie sam siebie ośmieszał