Basen w Chorzelach będzie zamknięty. Od kiedy?

W związku z przestojem technologicznym i zaplanowanymi remontami Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych Kompleks Chorzele będzie nieczynne.

 

– Z powodu przestoju technologicznego, którego corocznego przeprowadzenia wymagają przepisy oraz w związku z inwestycjami i remontami, które zapowiadaliśmy MCSZ Kompleks Chorzele będzie nieczynne od dnia 01.09.2022 r. do odwołania – informuje Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych.

 

Wśród zaplanowanych remontów znalazły się: wymiana złóż filtracyjnych, remont zjeżdżalni, remont wentylacji i wszelkie prace kosmetyczne na pływalni.

– Maksymalny czas prac to miesiąc, ale mamy nadzieję, że spotkamy się z państwem jeszcze we wrześniu. O otwarciu obiektu poinformujemy niezwłocznie – czytamy.

 

ren

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie
nie
1 miesiąc temu

Już raz to wrzucałem. Z Płońska. Ciekawe jak finansowo wygląda to u nas ? „Modernizacja krytej pływalni w Płońsku to inwestycja ze wsparciem w ramach programu „Mazowsze dla równomiernego rozwoju”. Samorząd Mazowsza na jej realizację przeznaczy aż 3,7 mln zł. Dziś władze miasta podpisały z wicemarszałkiem Wiesławem Raboszukiem umowę w tej sprawie.  Miasto otrzymało dodatkowe dofinansowanie na realizację projektu pn. „Modernizacja krytej pływalni w Płońsku”. Jest to dotacja z budżetu województwa mazowieckiego w kwocie 3,7 mln zł.  Dzięki temu dofinansowaniu zmniejsza się wysokość środków własnych (czyli z naszego budżetu miasta), jakie Gmina Miasto Płońsk musi wydatkować na realizację projektu, na który wcześniej… Czytaj więcej »

Dawid
Dawid
1 miesiąc temu

Lubię tam jeździć bo nieraz kąpią się młodzi chłopcy nago

Jan
Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Dawid

I twoja stara

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Dawid

I co? Ruszasz później skórką w szatni? Czy na zachrystii?

Tolek
Tolek
1 miesiąc temu

co się tak interesujesz zboczku ???

Miron
Miron
1 miesiąc temu

Wcześniej ta przerwa trwała chwilę i na 1 września było czynne. Jakaś ameba chyba tego nie ogarnia

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Miron

To się nazywa Dobra Zmiana.