Bartosz Wdowiński i Dawid Lewandowski walczyli na gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce.

Dziś, 21 listopada, w Ostrołęce odbyła się gala sportów walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, na której wystąpili również reprezentanci przasnyskiego Warrior MMA TEAM, Bartosz Wdowiński i Dawid Lewandowski.

 

Dawid Lewandowski swoją walkę stoczył w boksie w kategorii wagowej 81 kg.

– Podziękowania dla organizatorów, że pozwolili nam się zaprezentować chociaż w liczbie dwóch zawodników. Następnym razem pojedziemy większym składem, żeby więcej zawodników miało możliwość złapania cennego doświadczenia. Dzień dzisiejszy uważam jako udany. Dawid Lewandowski stoczył walkę bokserską z reprezentantem Victorii Ostrołęka. Zostawił serce na ringu. Może zabrakło jeszcze dobrej techniki i kondycji, ale Dawid zwyciężył swoją pierwszą walkę w karierze. Na pewno zobaczymy Dawida już niebawem w dalszych zmaganiach – powiedział naszemu portalowi trener zawodnika Karol Zyra.

 

Z kolei Bartosz Wdowiński swój bój stoczył w formule K1 (71kg). Niestety przasnyszanin uległ na punkty rywalowi z Ostrołęki.

– Bartosz  walczył z bardzo doświadczonym Wiktorem Dmochowskim, zawodnikiem ostrołęckiego klubu, który organizował całą imprezę. Bartosz pokazał, że wcale nie odbiega umiejętnościami od czołowych zawodników. Mimo przegranej walki na punkty, postawił wielki krok w swojej przyszłej karierze. Dwa dni przed imprezą zgodził się walczyć z tak utytułowanym zawodnikiem. Wielki szacun dla niego, bo pokazał serducho do walki. Każda przegrana uczy i trzeba z niej wyciągnąć wnioski i przygotowywać się dalej – podsumował starcie trener Karol Zyra.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć naszym zawodnikom dalszych sukcesów w przyszłych bojach.

 


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments