Bartosz Gnojewski kandydatem w konkursie Mazowieckich Barw Wolontariatu. Zachęcamy do głosowania

Można już wybrać swojego laureata lub laureatkę w kategorii „Nagroda mieszkańców Mazowsza” w XIII edycji konkursu Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Przedstawiamy kandydaturę przasnyszanina Bartosza Gnojewskiego i zachęcamy do głosowania.

 

Województwo Mazowieckie już po raz trzynasty ogłasza konkurs „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Jego celem jest nagrodzenie Wolontariuszy, liderów społecznych za ich działalność na rzecz województwa mazowieckiego i jego mieszkańców, popularyzacja dokonań wolontariuszy jako dobrych praktyk, w tym realizowanych indywidualnie lub w partnerstwie z mazowieckimi organizacjami pozarządowymi oraz zachęcanie mieszkańców Mazowsza do podejmowania aktywności wolontariackiej.

W tym roku jednym z kandydatów jest przasnyszanin Bartosz Gnojewski.

„Bartek jest człowiekiem, który jak ogień zapala nadzieję na lepsze jutro dla wszystkich potrzebujących. Pomoc innym stała się nieodłączną częścią życia Bartka, przez co cały czas działa w tym sektorze. Bartek potrafi zarazić swoim optymizmem każdego, a jego pokłady energii umożliwiają realizację każdego zadania, które dla wielu jest rzeczą niemożliwą. To człowiek, który zasługuje na nominację do konkursu i wygraną” – czytamy w opisie kandydatury.

Kandydaturę Bartosza Gnojewskiego znajdziemy w kategorii: Wolontariat dorosłych aktywnych społecznie.

Zasady głosowania:

  • głosowanie trwa od 17 do 30 października 2023 r.,
  • prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Województwa Mazowieckiego,
  • w imieniu osoby małoletniej głosuje przedstawiciel ustawowy,
  • każdy uprawniony mieszkaniec może zagłosować tylko jeden raz,
  • każdy głosujący może zagłosować tylko na jedną kandydaturę spośród zgłoszeń przesłanych w kategoriach: wolontariat młodzieży, wolontariat dorosłych aktywnie społecznie i wolontariat seniorów,
  • głosowanie jest prowadzone wyłącznie on-line i do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy,
  • głosowanie jest bezpłatne,
  • po wybraniu Kandydatki/Kandydata, w celu identyfikacji głosującego, poprosimy o wpisanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania (ograniczonego do nazwy miejscowości i powiatu) oraz numeru telefonu komórkowego,
  • na wskazany numer telefonu wyślemy SMS z kodem weryfikacyjnym. Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób.

Link do głosowania – https://www.dialog.mazovia.pl/wolontariat/mazowieckie-barwy-wolontariatu/glosowanie

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgosia.
Małgosia.
1 miesiąc temu

Przede wszystkim zdrówka panie Bartoszu. Mam nadzieję, że z sercem wszystko okej i szybko opuści pań szpital

Ania
Ania
1 miesiąc temu
Reply to  Małgosia.

Oj serce to Pan Bartek ma wielkie i kochające

JanJakubJankubowicz
JanJakubJankubowicz
1 miesiąc temu

Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

Teatr
Teatr
1 miesiąc temu

Dobro się czyni po cichu, w skrytości. Reszta, to teatr