Bartosz Biedrzycki podpisał kontrakt z Polonią Warszawa!

Nowym zawodnikiem Czarnych Koszul został grający na pozycji pomocnika Bartosz Biedrzycki. Przasnyszanin w 2019 roku rozpoczął swoją przygodę w Akademii MKS-u Polonii, a teraz dołączył do pierwszej drużyny  klubu.

 

– Przychodząc do Akademii Polonii moim marzeniem było, kiedyś dołączyć do pierwszego zespołu Polonii. Teraz ono się spełniło. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że ciężka praca na treningach i meczach przyniosła efekty i została doceniona. Przejście do pierwszego zespołu Polonii oznacza dla mnie bardzo dobrą dalszą drogę rozwoju – mówił po podpisaniu umowy Bartosz Biedrzycki.

19-latek ma za sobą bardzo udany sezon w zespole Adama Chmielewskiego w rozgrywkach CLJ U18.

– Zagrał w 27 meczach (2355 minut), zdobył 5 bramek i zanotował 10 asyst. Bartosz Biedrzycki w minioną sobotę wystąpił także w pierwszym sparingu naszej drużyny w letnim okresie przygotowawczym, w którym wygraliśmy z Wisłą Puławy 5:2 – informuje klub.

 

– Jestem gotowy do rywalizacji o miejsce w składzie. Nie mogę się doczekać debiutu na K6 przy tych wyjątkowych kibicach. Moim celem jest notowanie jak największej liczby minut oraz awans wraz z drużyną do 1. Ligi. Ciężko pracujemy w tym krótkim okresie przygotowawczym, żeby być jak najlepiej przygotowanym do ligi. Dobrze dogaduję się ze sztabem trenerskim. Bardzo profesjonalnie prowadzą treningi, odprawy, analizy. Nic tylko trenować i dalej się rozwijać – dodaje zawodnik.

Umowa będzie obowiązywać przez dwa lata.

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
miro
miro
27 dni temu

super !!!

Kazio
Kazio
27 dni temu

Życzę udanego debiutu , powodzenia na przyszłość i zdeklasowania Lewego!