Bartosz Biedrzycki piłkarzem MKS Polonia Warszawa.

Bartek Biedrzycki to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy MKS Przasnysz. Wychowanek trenera Marka Zbrzeskiego znakomitymi występami w Przasnyszu zasłużył sobie na transfer do POLONII WARSZAWA.

Juniorzy młodsi POLONII w obecnym sezonie występują w Centralnej Lidze Juniorów. Lidze, która ma na celu wyłonienie mistrza Polski w tym roczniku. Bartek do MKSu Przasnysz trafił za sprawą ówczesnego prezesa klubu, Pana Bogusława Postka, który był jego pierwszym trenerem.

Będąc zawodnikiem POLONII Bartek ma możliwość rywalizowania na najwyższym poziomie piłkarskim w kraju w swoim roczniku. Przeciwnicy z jakimi będzie się mierzył to m.in.: Legia Warszawa, Escola Varsovia, UKS SMS Łódź, Znicz Pruszków, a w przypadku wygrania swojej grupy potencjalnymi rywalami mogą być Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Arka Gdynia, Śląsk Wrocław i wiele innych bardzo znanych klubów.

-Bartek od samego początku przygody z piłką wykazywał wszystkie cechy, które charakteryzują dobrego piłkarza. Determinacja, kreatywność, sumienność, błyskotliwość i umiejętność pracy w zespole, a także łatwość zdobywania bramek zwróciły uwagę trenerów i działaczy MKS POLONIA WARSZAWA. Wielokrotnie uczestnicząc w treningach POLONII, grając kilka meczy sparingowych, będąc na obozach piłkarskich czy turniejach zagranicznych kapitan juniorów MKS Przasnysz ostatecznie przekonał do siebie władze POLONII i od sezonu 2019/2020 został zawodnikiem klubu. Z tego miejsca życzę Bartkowi wszystkiego co najlepsze, żeby tak samo jak inny wychowanek naszego klubu sprzed lat – Grzegorz Wędzyński ( również trafił w młodym wieku do Polonii ) – zagrał na najwyższym poziomie ligowym w Polsce a nawet z orzełkiem na piersi. Droga jest długa i na pewno ciężka, ale wszystko przed nim – podsumował transfer trener Marek Zbrzeski.

 


 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xyz
xyz
3 lat temu

Wychowanek? Zdaje się, że jak trafił do Przasnysza to od razu w roli kapitana. Więc ktoś tu chce śmietankę spić.