Bal Wszystkich Świętych w przasnyskiej farze

W parafii św. Wojciecha w Przasnyszu zorganizowano  „Modlitewne spotkanie Wszystkich Świętych”.

 

Po raz kolejny, 31 października wierni z parafii św. Wojciecha w Przasnyszu wzięli udział w Balu Wszystkich Świętych. Wydarzenie poprowadził ksiądz Paweł Grąbczewski. Wieczór rozpoczął się od wspólnej modlitwy różańcowej, a następnie uczestnicy spotkania zaprezentowali się w strojach różnych świętych.

– Do naszej Fary zawitali wyjątkowi święci: m.in. św. Stanisław Kostka, św. Maryja, św. Jan Paweł II, św. Jadwiga, św. Rita, nie zabrakło również aniołów. Wszystkie stroje były wyjątkowe, dlatego każdy został nagrodzony dyplomem i słodkim upominkiem. Spotkanie modlitewne zakończyło się uroczystą procesją z relikwiami świętych, jakie mamy w naszej parafii, podczas której wszyscy święci ze śpiewem na ustach wędrowali wokół kościoła – relacjonuje przasnyska Fara.

 

Organizatorzy dziękują za udział w balu i wspólnej modlitwie.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną modlitwę, rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu stroju świętego, a dzieciom za pięknie spędzony czas – tak bardzo religijnie i zupełnie inaczej jak Halloween – czytamy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alfa i Omega
Alfa i Omega
1 rok temu

To jest Miłość radość szczęście i siła

Janek
Janek
1 rok temu
Reply to  Alfa i Omega

To jest masakra, cudaki jakieś