„Bagno 2. Przemilczane”. Mariusz Zielke ujawnia kolejne szokujące afery pedofilskie [VIDEO]

„Bagno II. Przemilczane” to kontynuacja dokumentu Mariusza Zielkie dotyczącego afery pedofilskiej w polskich środowiskach celebryckich. W pierwszej części opisane zostały działania muzyka jazzowego Krzysztofa S. Tym razem dziennikarz ujawnił nazwiska pięciu kolejnych osób.

 

Najnowszy film, pochodzącego z Przasnysza dziennikarza śledczego, to dokument o przemilczaniu problemu pedofilii i wykorzystywania seksualnego dzieci w elitach. Opowiada historie pięciu domniemanych sprawców, którzy przez kilkadziesiąt lat unikali sprawiedliwości. To opowieści o przedsiębiorcy, nauczycielu muzyki, znanym trenerze narciarskim, wpływowym aktorze i społeczniku, wreszcie jednym z najbogatszych Polaków oraz ich ofiarach, przez lata starających się dojść sprawiedliwości. Części z nich się to udaje, w części sprawy są wciąż niezamknięte. To przede wszystkim film o bardzo trudnym, wielowątkowym, niezwykle poruszającym i wstrząsającym problemie wykorzystywania seksualnego dzieci.

Autor dokumentu Mariusz Zielke badał kilkadziesiąt spraw pedofilii, złożył wiele zawiadomień o przestępstwach, starał się wyjaśnić głośne, a do dziś niewyjaśnione sprawy, przyglądał się z kamerą postępowaniu sprawców, ich przełożonych, śledczych, sądów, mediów, ofiar oraz rodzin.

– Sprawcy wykorzystywania seksualnego to często osoby o ogromnych wpływach, majętne i bezwzględne w wykorzystywaniu znajomości. Ofiary są w walce osamotnione i bezradne…- pisze Mariusz Zielke.

Mariusz Zielke to niezależny dziennikarz śledczy, wielokrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody dziennikarskiej Grand Press, jej zdobywca w 2005 r., a także laureat nagrody Watergate z 2020 r., przyznawanej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Do 2009 r. pracował w „Pulsie Biznesu”, potem założył własną gazetę internetową, a następnie przerwał pracę dziennikarską zajmując się pisaniem książek pod własnym nazwiskiem oraz dla innych osób (jako tzw. ghostwriter”). Jest autorem kilkunastu powieści (m.in. „Wyrok”, „Sędzia”). Ujawniał wielkie afery giełdowe, pisał o mafii, przestępstwach gospodarczych i oszustwach. W 2019 r. ujawnił największą aferę pedofilską w polskim show-biznesie, przestępstwa muzyka Krzysztofa S., współtwórcy kultowych w latach 90-tych programów dla dzieci: Tęczowego Music Boxu oraz Co jest grane, emitowanych przez dwie największe polskie telewizje: TVP i Polsat, w których Krzysztof S. promował m.in. swoją córkę Marię, dziś znaną jurorkę programów talent-show oraz piosenkarkę i reżyserkę filmową.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
💉💉💉
💉💉💉
1 miesiąc temu

No patrzcie jaka cisza na forum.Aha,rozumiem.Cisza,bo to dotyczy pedofilii w środowisku celebryckim.
Jakby to był artykuł o pedofilii w kościele to już dawno byłby tu aktywny niejaki „fałszywy cham” ze sportowej.

Matti
Matti
1 miesiąc temu

w tymn czasie pato celebryta nijaki Stanowski (ten chłopek sportowy od Michniewicza) nabija się z 'oedofilskiegio kręgu’ w Zatoce Świń tzw 'Zatoce Sztuki… gdzie wcześniej usługi swiadczyły młode dziewczyny (w tym proawdopodobnie Iwona Wieczorek i Aida która popełniła samobójstwo – wtedy też usłużne celebryty mówiły że to kłamstwa i insynuacje)… BAGNO. ale gawiedź w podskokach idzie na koncert, szoł takiego scierwa i mu płaci, oglada syf jutuberów zboczeńców, cyrk trwa.

ela
ela
1 miesiąc temu

Brawo dla InfoPrzasnysz za podjęcie tematu, który już po raz kolejny media głównego ścieku przemilczały, bo dotyczy zgnilizny w ich środowisku.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  ela

Podnieciłaś się Elu? Najwyraźniej tak.