Badanie satysfakcji pacjentów do 6 listopada w przasnyskim szpitalu

Do 6 listopada 2022r. w oddziałach Szpitala im. dr Wojciecha Oczko w Przasnyszu odbywa się Badanie Satysfakcji Pacjentów. Sondaż pomoże ocenić m.in. skuteczność wdrażanego systemu zarządzania jakością.

 

– Sondaż prowadzony jest za pomocą anonimowej ankiety, której druk pacjent (w przypadku małych dzieci – rodzic lub opiekun) otrzymuje od pielęgniarki, położnej lub oddziałowej pod koniec pobytu w szpitalu – informuje zastępca dyrektora ds. medycznych, lek. Andrzej Kos.

 

Wypełnione kwestionariusze pacjenci mogą wrzucać do pudełka z napisem „Ankieta”, które znajduje się na terenie oddziału.

– Uzyskane informacje pozwolą ocenić na ile wdrażany system zarządzania jakością jest skuteczny w spełnianiu Państwa oczekiwań oraz wyznaczą kierunek przyszłych działań zmierzających do poprawy jakości świadczonych przez Szpital usług – dodaje wicedyrektor i zachęca do udziału w badaniu ankietowym.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
1 rok temu

oooooooo wreszcie

Marzec (prawdziwy)
Marzec (prawdziwy)
1 rok temu

na pewno po upublicznieniu akcji „zula” Juzia Baka z reklamowka z biedry wcurv im sie spoteguje
Stres murowany tym bardziej ze zachacza o braki wegla na zime
Byle do wiosny , to sie powtorzy badanie 😉

Ait
Ait
1 rok temu

Pacjentów, którzy się podpiszą pod negatywną opinią w nagrodę się wypisze na własne życzenie.

Iza
Iza
1 rok temu
Reply to  Ait

Ankiety są anonimowe więc,nie wypiszą a pozatym takie ankiety są często u nas w szpitalu 🙂

Ait
Ait
1 rok temu
Reply to  Iza

I co to daje? Bo raczej nic nie zmienia.

Karolina
Karolina
1 rok temu

Nie polecam oddziału ginekologiczno-położniczego w Przasnyszu. Krzyki niektórych położnych na pacjentki, braki wiedzy u lekarzy. Byłam w złym stanie po CC i miałam zakaz wstawania samodzielnie bo mogłam zemdleć z powodu utraty dużej ilości krwi (położna miała mnie doglądać) tymczasem nie mogłam się doprosić o pomoc w staniu kilka godz krzyczałam by przyszła i nie przyszła, pomogła mi sprzątaczka. A na obchodzie super uśmiechnięte. Cyrki się tam dzieją niesłychane. Niektórzy chwalą aczkolwiek ja nie polecam po tym co tam się działo. Pani Ewa S to najbardziej opanowana osoba która tam pracuje, kobieta anioł. Pani o inicjałach GG jest jedyna w… Czytaj więcej »

Rodząca
Rodząca
1 rok temu

Rodziłam tam pierwsze dziecko przez CC z drugim leżałam bo miałam mieć wywołanie porodu po przyjściu na odział wyśmiano mnie że nie będzie wywołania. Komedia co tam usłyszałam. Miałam swoje zdanie i chciałam wyjść bo wszystko dobrze a wywołania nie będzie to po co leżeć? Ale skończyło się krzykiem na mnie był jakiś lekarz na zastępstwie i mnie wypisał. Drugie dziecko rodziłam w Warszawie trzecie również tam pojadę rodzić bo będzie po ludzku. A tutaj? Historie jak dziecko wypadło pani na podłogę nie było położnej przy rodzącej, przecinane czoła podczas cesarek.. dlaczego jeszcze nie jest ten odział zamknięty?! Jak można… Czytaj więcej »

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu

to aż tak źle jest…