Awaria w hydroforni w Jednorożcu. Trwa wymiana pompy głębinowej

Urząd Gminy Jednorożec poinformował o awarii w jednorożeckiej hydroforni. Trwa wymiana pompy głębinowej.

 

– Na hydroforni Jednorożec jest awaria pompy głębinowej. Pracuje tylko pompa rezerwowa o małej wydajności. Prosimy nie podlewać ogródków i trawy żeby pojawiło się ciśnienie i starczyło wody dla ludzi i zwierząt. Wymiana pompy będzie prowadzona w nocy i rano – informuje urząd.

W sobotę, 2 lipca nadal trwały prace związane z awarią. Pompa głębinowa jest w trakcie wymiany. Skierowano prośbę do mieszkańców o cierpliwość oraz chwilowe niepodlewanie ogródków i trawników.

Bez wody pozostają Jednorożec, Stegna, Drążdżewo Nowe, Ulatowo-Pogorzel, Budy Rządowe, Nakieł, Lipa, Obórki, Przejmy, Kobylaki-Wólka, Kobylaki-Czarzaste, Kobylaki-Korysze, Kobylaki-Konopki

 

Sprawdź również
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
1 miesiąc temu

Tam jak zwykle awaria za awarią

Obywatel
Obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Joanna

Nie częściej niż za kadencji poprzednich włodarzy…

wpz
wpz
1 miesiąc temu

Żaden z wlodarzy nie stanął do zdjęcia na tle hydroforni? A racja plebs mógłby sobie przypomnieć sobie o zdjęciu przy urnie.Jak to było sukces ma wielu ojców a porażka ani jednego.

Mieszkanka
Mieszkanka
1 miesiąc temu

Już dobę nie ma wody,ani dla ludzi,nie wspominajac o napojeniu zwierząt w gospodarstwach !!!

Mieszkanka
Mieszkanka
1 miesiąc temu

I nie widać żadnych dzialan sołtysow ani radnych

wpz
wpz
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkanka

Jakby za miesiąc były wybory to bili by pianę.

Zocha
Zocha
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkanka

A co ma ci radny sołtys albo wójt wodę dostarczyć a ty tylko komentować będziesz.Rusz swoje cztery litery i do dzieła może znowu cię wybiorą niedługo wybory .

Jagoda
Jagoda
1 miesiąc temu

Mamy fontannę która nie działa, stadion którego będą nam zazdroscic oscienne miejscowości. Mamy też dużo wyciętych drzew przy osrodku zdrowia. Tylko nie mamy odwagi napić sie wody z kranu. Sanepid nie pozwolił na otwarcie nowego lokalu, bo woda nie spełnia norm. Gratuluję wlodarzom

Piotr
Piotr
7 minut temu
Reply to  Jagoda

Konfliktowy zrzuci na poprzedników, mieszkańców, kota prezesa albo kogokolwiek – taki system działania. Woda znów śmierdzi.