Awantura na Starzyńskiego. Znieważył i naruszył nietykalność policjantów. Został zatrzymany

Do zdarzenia doszło 8.07.2022r. po godzinie 21.00 w Przasnyszu, przy ul. Starzyńskiego. Awanturujący się mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

W piątek, 8 lipca patrol policji został wezwany do awanturującego i zachowującego się agresywnie młodego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce na ul. Starzyńskiego w Przasnyszu,

– Podczas interwencji policyjnej 24-letni mieszkaniec, będąc w stanie nietrzeźwości, słowami wulgarnymi oraz kopaniem dopuścił się znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących funkcjonariuszy przasnyskiej komendy – informuje Krzysztof Błaszczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Agresywny mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

ren

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek
Bolek
27 dni temu

2 butelki wódki 40 zł. Czy było warto ???

Rec
Rec
27 dni temu

I nawiązka dla Policjantów po 2 tysiące. Będą mieli na wczasy

Ela
Ela
27 dni temu
Reply to  Rec

Śmiechu warte policja nie radzi sobie z pijanym młodzieńcem, ale nastały czasy

Rec
Rec
27 dni temu
Reply to  Ela

Z kad wiesz ze nie poradzili sobie? Byłaś widziałas? . Skoro by nie poradzili sobie to nie byłby zatrzymany

Andrzej
Andrzej
27 dni temu

10 pałów i spacyfikowany galgan

Jarek
Jarek
27 dni temu

To były policjantki i wdziękiem go pojmały. Chłopak stracił głowę i oddał się wymiarowi sprawiedliwości.Nowe sposoby prewencji, wdziękiem nie pałą i super.

Anna
Anna
26 dni temu

Żeby nie nasi mundurowi to nie można by było wyjść na ulicę.Trzeba ich wspierać i pomagać.Im należy się szacunek za to co robią.Policjanci to są też ludzie.Wielu i wiele osób marzy żeby zostać właśnie policjantem lub policjantką.Wielku szacunek dla wszystkich mundurowych. Przasnyszanka .

Zawiedziony
Zawiedziony
25 dni temu

To rozszalała demokracja wiąże ręce policji widać to relacjach ze Europy Zachodniej, za to dobrze sobie radzi policja w wielu krajach azji gdzie jest demokracja