Augustów przywitał seniorów z Bogatego

Klub „Senior+” z Bogatego odwiedził Suwalszczyznę i Augustów. Wraz z przewodniczką, seniorzy zwiedzili cudowne miejsca przepełnione historią tego regionu.

 

Okres wakacji okazał się być bardzo aktywnym czasem dla seniorów z Bogatego. Członkowie Klubu „Senior+”wybrali się w piękne regiony Suwalszczyzny.

– W  ramach jednodniowej wycieczki mieli zaplanowany rejs katamaranem z Augustowa do Studzienniczej, gdzie zwiedzali Sanktuarium Maryjne na wyspie, pomnik Jana Pawła II. W miejscowości Wigry zwiedzili Klasztor Kamedułów, uznany za najpiękniejszy i najcenniejszy z zabytków Suwalszczyzny, jak również podziemne krypty oraz Muzeum Papieskie – poinformował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu, który koordynuje projekt senioralny.

 

To nie był koniec pięknych chwil na Suwalszczyźnie. Wraz z przewodnikiem seniorzy zwiedzili Augustów i zapoznali się z jego historią.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zaczynambycnanie
zaczynambycnanie
1 rok temu

Ponad 17 mln zł z budżetu Mazowsza trafi do ciechanowskiego szpitala. Decyzję w tej sprawie podjęli radni województwa mazowieckiego.”
Ile dostał szpital w Przasnyszu ?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Przasnysz? Starosta będzie mógł zrobić sobie fotkę ze Struzikiem. Wystarczy.