Asp. szt. Tadeusz Borowy po 32 latach służby przeszedł na emeryturę

W środę, 28 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu policjanci oraz pozostali pracownicy pożegnali asp. szt. Tadeusza Borowego, który po ponad 32 latach służby odchodzi na emeryturę.

 

– Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak wraz ze swoim I Zastępcą podinsp. Łukaszem Jędrasikiem podziękowali za wieloletnią służbę odchodzącemu na emeryturę policjantowi, podkreślając jego szczególne zaangażowanie, realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz wkład pracy na zajmowanym stanowisku – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy KPP w Przasnyszu.

Asp. szt. Tadeusz Borowy przez ostatnie lata swojej pracy pełnił służbę na stanowisku technika kryminalistyki. Podczas uroczystości podziękował kolegom i współpracownikom za wieloletni trud włożony w bezpieczeństwo mieszkańców powiatu przasnyskiego.

– Za doświadczenie, które przekazał młodszym policjantom insp. Tomasz Łysiak życzył mu wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dodał też, że drzwi przasnyskiej komendy są dla niego zawsze otwarte. Podczas pożegnania kierownictwo przasnyskiej komendy podziękowało za ogromne pokłady życzliwości, codzienną pomoc oraz profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. Przekazali również życzenia zdrowia i wytrwałości w realizacji życiowych planów, na które z pewnością „nasz emeryt” teraz będzie miał więcej czasu – dodaje rzeczniczka.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

32 lata pracy. Robi wrażenie…

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

takiemu to dobrze, możemy pozazdrościć 🙃

Zocha
Zocha
1 miesiąc temu

To już nie wiek aby być dobrym policjantem,

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Zocha

A dlaczego? Policja to nie tylko goście uganiajacy się za dilerami narkotyków.

Ait
Ait
1 miesiąc temu

Setki ludzi odchodzi na emerytury po wielu latach ciężkiej pracy i nikt nie robi z tego wielkiego wydarzenia, a tu gość w sile wieku mogący jeszcze pracować odchodzi na emeryturę i wielkie rzeczy.

Zocha
Zocha
1 miesiąc temu
Reply to  Ait

Co ty piszesz jaka to siła do pracy,chyba że do siedzenia i brania kasy

jan
jan
1 miesiąc temu
Reply to  Ait

To tak jak policjant po służbie coś zrobi dajmy na to udaremni kradzież to wszyscy rozpisują och ach , a ty po robocie coś zrób ,kto to podkreśli że po pracy.

Tutejszy
Tutejszy
1 miesiąc temu

Napisano, że mundurowy?
Mundurku nie widać!