Artur Gotz wystąpi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu

Koncert „Tango d’amore” w wykonaniu Artura Gotza uświetni Dzień Kobiet. Chętni muszą się pospieszyć. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona.

 

8 marca o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu odbędzie się koncert Artura Gotza „Tango d’amore”. – Usłyszymy piosenki wspaniałych artystów piosenki z okresu dwudziestolecia międzywojennego (Marian Hemar, Julian Tuwim), a także utwory powojenne m.in. Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Zygmunta Koniecznego. W programie znajdą się także piosenki z czterech płyt Artura Gotza: „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny”, „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz” i „Miłość z Facebooka”, która ukazała się w 2022 roku – informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

 

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox, wydał cztery płyty, zagrał ponad 600 koncertów w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona, dlatego chętni nie powinni zwlekać z zapisami. Tych można dokonać pod nr tel. 502087037

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments