Arkadiusz Smoleński zagrał w komedii „Kogel Mogel 4”

Pochodzącego z Kijewic aktora tym razem możemy oglądać w czwartej części komedii obyczajowej Kogel Mogel. W tym roku czekają nas kolejne, ciekawe premiery z jego udziałem.

 

Arkadiusz Smoleński, 37 – letni aktor, pochodzący z Kijewic pod Przasnyszem, rozpoznawalność wśród szerszej widowni zyskał m.in. dzięki roli w znanym wszystkim serialu „M jak miłość”, ale także swojemu udziałowi w „Barwach szczęścia”, „Na Wspólnej” oraz „Komisarzu Mamie”.

Teraz jego grę aktorską możemy oglądać na dużym ekranie w produkcji „Kogel Mogel 4”, gdzie pojawia się obok takich gwiazd, jak Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Dorota Stalińska, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, czy Wiktor Zborowski lub Karol Strasburger.

 

W kogo się wcielasz w „Koglu Moglu 4”?

W 4. części najnowszej komedii „Kogel Mogel 4” wcielam się w rolę stróża prawa, który bardziej pilnuje ukochanej przez wszystkich widzów Kasi, niż prawa i z tego powodu wynikają zabawne sytuacje z moim udziałem. Sam jestem fanem legendarnych pierwszych części „Kogla Mogla”, więc było to dla mnie niezwykłe zupełnie spotkanie. Mogłem kontynuować historie bohaterów których podziwiałem i którymi się zachwycałem jako bardzo młody człowiek.

Jaka jest twoja postać? Co możesz zdradzić naszym czytelnikom?

Moja postać i to mogę państwu zdradzić, jest w tym filmie w Kasi po prostu zakochana. Reżyserce Ani Wieczór ten pomysł bardzo się spodobał i tak tę niedużą w sumie rolę poprowadziłem. Dochodzą mnie słuchy, że wyszło bardzo zabawnie, więc mogę z czystym sumieniem zachęcić wszystkich państwa do obejrzenia w kinie tego filmu.

Kogel Mogel to film wręcz kultowy. Czy praca na planie była wyzwaniem?

Kiedy mierzymy się z rzeczami legendarnymi, a taką komedią Kogel Mogel jest, ma się wrażenie uczestniczenia w czymś wyjątkowym. Bawiliśmy się świetnie podczas zdjęć i to była super sentymentalna przygoda dla mnie. Wystąpienie obok całej plejady gwiazd było czystą przyjemnością.

 

Zapraszamy naszych czytelników do obejrzenia filmu. A tymczasem zdradź, czy w tym roku zobaczymy cię jeszcze w innych produkcjach?

Przede mną jeszcze dwie premiery filmowe w tym roku. Film wojenny o Orlętach Grodzieńskich. Zrealizowana również z ogromnym rozmachem produkcja, w której zagrałem u boku Bartłomieja Topy. Bardzo ważne wydarzenie w polskiej historii, które w końcu doczekało się zekranizowania. Reżyseria Krzysztof Łukaszewicz. Premiera na jesieni. Czuję wzruszenie na samą myśl.

Kolejną premierą będzie znowu komedia. Jesienią ubiegłego roku razem z Mateuszem Damięckim, Michałem Żebrowskim, Antkiem Królikowskim, Aleksem Mackiewiczem, Bartkiem Nowosielskim, Tomkiem Oświęcimskim nakręciliśmy przewrotną komedię miłosno – więzienną, pod, póki co roboczym tytułem „Projekt Foka”. Reżyseria Michał Węgrzyn. Myślę, że będzie to naprawdę wyjątkowa komedia. Inna niż wszystkie. Producentem jest ta sama osoba, co przypadku Kogla Mogla 4, który dał nam w tym projekcie nieźle zaszaleć, więc spodziewam się również wyjątkowej premiery.

W tym roku również mają pojawić się propozycje filmowe, biorę udział w różnych zdjęciach próbnych, do dużych produkcji, więc trzymajcie Państwo za mnie mocno kciuki i bądźcie przede wszystkim zdrowi.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
827 63636373
827 63636373
1 rok temu

Widywałem się z nim na zajęciach w MDK. Chłopak od początku chyba wiedział, że chce być aktorem. Podziwiam i zazdroszczę.