Anna Zbyszyńska, właścicielka „Gospody pod kasztanem”, wyróżniona w konkursie AgroLiga 2020.

Anna Zbyszyńska, przedsiębiorca z terenu gminy Przasnysz uczestniczy  w wojewódzkim etapie konkursu AgroLiga 2020 organizowanego przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.

 

W piątek, 25 września z rąk Grażyny Wróblewskiej, wójt gminy Przasnysz otrzyma wyróżnienie na uroczystej gali podsumowującej konkurs AgroLiga 2020 na etapie wojewódzkim.

Konkurs jest prestiżowym przedsięwzięciem, które służy upowszechnianiu przedsiębiorczości. AgroLiga jest przede wszystkim prezentacją dorobku rolników i firm, które funkcjonują w obszarze rolnictwa.

– Konkurs AgroLiga 2020 ma duże znaczenie w upowszechnianiu przedsiębiorczości  i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie. Jego uczestnicy mogą być dla innych przykładem pomysłowości  kreatywności w poszukiwaniu nowych, konkurencyjnych rozwiązań. Konkurs AgroLiga nobilituje i promuje najwybitniejszych polskich rolników i przedstawicieli polskiego agrobiznesu – wspomina Bogdan Bagiński, dyrektor oddziału Ostrołęka Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Serdecznie gratulujemy.

w.b.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments