Anna Kacprzak z przasnyskiego MOPS-u z wyróżnieniem dla najbardziej zaangażowanych osób pracujących w pomocy społecznej

24 listopada w Warszawie odbyła się konferencja z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. W czasie jej trwania wręczono dyplomy i wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych osób pracujących w pomocy społecznej. Wśród nagrodzonych była Anna Kacprzak z Przasnysza.

 

Konferencja odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Uroczystego otwarcia dokonali marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz zastępczyni prezydenta Warszawy – Aldona Machnowska – Góra. Na konferencji obecni byli pracownicy i dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu. Program wydarzenia obejmował szereg wystąpień i sesje plenerowe z udziałem znakomitych ekspertów, naukowców w zakresie polityki społecznej, a także praktyków i działaczy społecznych.

 

Punktem kulminacyjnym było wręczenie dyplomów i wyróżnień osobom pracującym w pomocy społecznej „za ciężką pracę wymagającą odpowiedzialności, profesjonalizmu, wielosektorowej współpracy, a także niekonwencjonalnego i skutecznego wsparcia osób potrzebujących pomocy”. Wśród nagrodzonych znalazła się Anna Kacprzak pracownik socjalny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu.

– Niestety, z powodów zdrowotnych Pani Anna Kacprzak nie mogła osobiście odebrać nagrody. W jej imieniu z rąk zastępcy dyrektora ds. społecznych Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej Elżbiety Boguckiej nagrodę odebrała p.o. Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej. Aniu gratulujemy! Dziękujemy za trud pracy wnoszonej w pomoc osobom potrzebującym i życzymy wytrwałości w dalszej pracy – przekazała dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Joanna Cieślik wraz z pracownikami.

 

Anna Kacprzak – pracownik socjalny, od 2017 roku związana jest z  Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Na co dzień realizuje procedurę Niebieskiej Karty, aktywnie działa na rzecz obywateli Ukrainy, a także jest animatorem społeczności lokalnej środowisk zagrożonych wykluczeniem. W swojej pracy odznacza się zaangażowaniem, szeroka wiedzą i praktyczną znajomością różnych metod oraz narzędzi pracy z podopiecznymi. Cechuje ją spokój i pogoda ducha.

 

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
6 miesięcy temu

Gratulacje Anka 🙂 super sprawa 🙂